250 TL'ye kadar oyun önerisi

staem.png

250TL'ye kadar harcama yapabilirim. Bu iki oyun dışında hayatta kalma, açık dünya, zengin hikayeli ya da rol yapma kısımlarından oyun önerilerinizi bekliyorum.
Belirttiğim kısımların dışında kesinlikle oynamalısın dediğiniz oyunlar varsa onları da beklerim.

Not: Yakında Game Pass ve EA Play de alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1430123

250TL'ye kadar harcama yapabilirim. Bu iki oyun dışında hayatta kalma, açık dünya, zengin hikayeli ya da rol yapma kısımlarından oyun önerilerinizi bekliyorum.
Belirttiğim kısımların dışında kesinlikle oynamalısın dediğiniz oyunlar varsa onları da beklerim.

RE7 ve RE8 oynayabilirsiniz, çok sürükleyicidir hikayeleri kendinizi kaptırırsanız eğer severseniz.

Eki Görüntüle 1430123

Bannerlord.

Kesinlikle RDR 2. Ben Epic Games 4 5 ay önce 200 TL'ye 130 TL kupon verdiğinde almıştım ve derslerden dolayı indirmek nasip olmamıştı. Yakın arkadaşımın bilgisayarında oynadım ve gerçekten büyülendim. Sadece 1 saat oynamama rağmen çok samimi diyorum, benim gördüğüm en iyi oyun. Bu kadar detay, yapay zeka, mekanik, görseller... 150 TL galiba şuan Steam'de. Oynamadıysanız kesinlikle 50 TL koyup almaya fazlasıyla değer.

Kesinlikle RDR 2. Ben Epic Games 4 5 ay önce 200 TL'ye 130 TL kupon verdiğinde almıştım ve derslerden dolayı indirmek nasip olmamıştı. Yakın arkadaşımın bilgisayarında oynadım ve gerçekten büyülendim. Sadece 1 saat oynamama rağmen çok samimi diyorum, benim gördüğüm en iyi oyun. Bu kadar detay, yapay zeka, mekanik, görseller... 150 TL galiba şuan Steam'de. Oynamadıysanız kesinlikle 50 TL koyup almaya fazlasıyla değer.
1. Oyunu ile alakası varmi hocam hikaye yönünden.

Hepsi RPG. Kimi aksiyon, kimi izometrik. Disco Elysium'un resmi dil desteği için çalışma yapılıyor, biraz beklemek lazım. Divinity oyunlarının da Animus yamalarını yapıyordu. Ama Animus, çeviri işini bıraktıklarını açıkladı. Bu oyunların testlerini yapıp yayınlayacaklarmış. Bir ay sürer demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Kingdom zaten dil destekli.

Bunların üstüne de RDR 2 alırsın. Iki oyun bağlantılı ama 2. oyun 1. oyunun öncesini anlatıyor. Dert edecek bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı