250 TL’ye Kadar Oyuncu Kulaklığı Önerisi

furkansaridiken

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, maksimum 250 TL olacak bir oyun kulaklığı bakınıyorum. Şu anlık kafamda HyperX Cloud Stinger var. Önceden Steelseries 3hV2 kullandım. Uzun kullanımda kulaklarımda ağrı yapıyordu ve kulağıma küçük geliyordu. Ayrıca mikrofonu da pek hoşuma gitmedi.
Youtube’da birkaç video izledim. Steelseries Siberia 200 ve Stinger hakkında. Siberia'nın mikrofonunun performansını sevmedim.
Sizin düşünceleriniz, önerileriniz nedir?
Fiyat olarak daha da düşmek isterim. Önceden 120 TL verip 3hV2 aldığım için pişman oldum. Bir daha olmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öyle düşündüm. Bir kere giriş seviyesi kullanıp pişman oldum. Tekrar yaşamak istemiyorum. Oyunları neredeyse profesyonel oynayan birisiyim. O yüzden ses önemli benim için.

Bu modelin videolarında gördüğüm mikrofon testlerinde sesi arada fazlasıyla kısılma gibi olaylar olduğunu gördüm. Ve bir de pedleri değişebiliyor mu bu modelin?
Yanı sıra mikrofon testini Stinger'dan düşük buldum.

Padler değişebiliyor. Elimizde yedekler mevcut. 2. farklı bir pad diyorsanız o yok ancak tek tip padler var. Hangi video da ki testten bahsediyorsunuz?

Padler değişebiliyor. Elimizde yedekler mevcut. 2. farklı bir pad diyorsanız o yok ancak tek tip padler var. Hangi video da ki testten bahsediyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu ve bunun gibi videolar karşısında alttaki video yeterli geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı