250 TL'ye kulak içi kablolu kulaklık önerisi

Bütçe
0TL - 250TL

Yeni kullanıcı indirimi ile birlikte mikrofonlu modeli 235₺'ye geliyor vergi kargo dahil 1-2 hafta içerisinde de zaten elinize geliyor.

Bu bütçede alınabilecek en mantıklı ürün budur.

Acaba üreten kişi tasarımını insanlara sordu mu? (acayip kötü imiş spor kulaklık gibi bu da çok beğenmedim)

O tasarım sayesinde kulaklık kulağına tam olarak oturuyor ve düşmesini engelliyor.

Üst seviyedeki kulak içi kulaklıkların birçoğu zaten bu yapıyı kullanıyor.

Yeni kullanıcı indirimi ile birlikte mikrofonlu modeli 235₺'ye geliyor vergi kargo dahil 1-2 hafta içerisinde de zaten elinize geliyor.

Bu bütçede alınabilecek en mantıklı ürün budur.

O tasarım sayesinde kulaklık kulağına tam olarak oturuyor ve düşmesini engelliyor.

Üst seviyedeki kulak içi kulaklıkların birçoğu zaten bu yapıyı kullanıyor.
Birincisi bütçe konusunda mantıklı olabilir fakat tasarım ı zaten kötü bana göre ikinci olarak zaten ses kalitesini de bilmiyoruz en azından bi JBL sony vs olsydı ses kalitesini az çok tahmin ederdik ama markayı ilk defa gördüm bide birçoğu bu yapıyı kullanmıyor hangi mağazayı gezdiysem normal kulak içi kulaklık bu tasarım spor tasarım ve dışarıdan bakıldığında çok acayip garip duruyor.

Bence bu model daha estetik bir görünüşü var.
Teşekkürler

T110 mu yoksa bu model mi?

İkisini de kullandım hocam T110'un ses kalitesi daha iyi ama C100SI daha dayanıklı duruyor.
Sadece duruyor dedim çünkü ikisi de 2 yıla yakın gitti bana.
Ben alacak olsam T110 alırdım cidden sesleri çok güzel veriyor.

Geri
Yukarı