250 TL'ye kulak içi kablolu kulaklık önerisi

Bütçe
0TL - 250TL
Birincisi bütçe konusunda mantıklı olabilir fakat tasarım ı zaten kötü bana göre ikinci olarak zaten ses kalitesini de bilmiyoruz en azından bir JBL Sony vs olsydı ses kalitesini az çok tahmin ederdik ama markayı ilk defa gördüm bir de birçoğu bu yapıyı kullanmıyor hangi mağazayı gezdiysem normal kulak içi kulaklık bu tasarım spor tasarım ve dışarıdan bakıldığında çok acayip garip duruyor.

İlk olarak bence tasarımı geçin görmeyeceksiniz kulağınızda, ikinci olarak ses kalitesi bu bütçede Türkiye'den alabileceğiniz ürünleri 3'e 5'e katlayabilecek bir kalitede ki düz edx modelini kullanıyorum ve gayet memnunum.

Evet birçoğu bu yapıyı kullanmıyor ama birçoğu da bu kulaklıklardaki rahatlığı ve düşmeme olayını göremiyoruz. Dışarısı kimin umurunda dinlediğiniz müzikteki kaliteyi hissettikten sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendi kullandığım modelin bir incelemesi var burada.

Ha bir de o ürün burada 400-450₺ bandında satılan bir ürün. Ha bir de kablosu problem çıkarırsa yeni kablo alıp kullanmaya devam edebiliyorsunu onu da belirteyim kulaklık direkt çöpe gitmiyor diğer ürünklerdeki gibi.

Yine de karar sizin.

Geri
Yukarı