250 TL'ye Kulaklık Önerisi

Arosta

Hectopat
Ne için kullanacağım:
Genellikle oyun ve video
Arada sırada müzik

NOT : Ders videoları vb. şeyler izlerken rahatlık , ses izolasyonu , ses kalitesi ve ses yüksekliğine dikkat ederim.Bu özelliklere uygun olursa sevinirim.

Aradığım Özellikler:
-En önemlisi rahat olmalı uzun kullanımlarda rahatsız etmemeli
-Ses seviyesi ve kalitesi güzel olmalı

Hyperx Cloud Core modelini istemiştim ancak fiyatının artması istediğim yerde bulunmaması sebebiyle şu ürünşer arasında kaldım:

1-Asus Cerberus
2-SS Siberia 200
3-Hyperx Cloud Stinger
4-Logitech G233

1. ve 2. yazdığım kulaklık incelemesini Ali ve Recep abi yapmıştı onlarda yorum yaparsa mutlu olurum

Son düzenleme:
Steelseries Siberia 200'ü de alabilirsin ben kullanıyorum ve çok memnunum. Oldukça rahat saatlerce aralıksız kullansam da hiç ağrı veya terleme yapmıyor. Ses ve mikrofon konusunda da gayet iyi sesimi net bir şekilde karşıya aktarabiliyorum. Fakat diğerleri hakkında pek bir bilgim yok daha iyi mi yoksa kötü mü bilmiyorum.

Dostum bende seninle aynı durumdayım hyperx fiyatının artması ve gameextradaki indirimi kaçırmam beni üzdü istersen bayramı bekle indirim olabilir. Yada beklemem dersende ilk 3 kulaklığı deneyip seçimini yapmanı tavsiye ederim 3'üde iyi kulaklık.

Öncelikle önerileriniz için teşekkürler.

Asus Cerberus da 2- 3- 4 saat sonrasında arı yapıyor diye yorumlar okudum ama
çıkarılabilir mikrofon ve 60mm sürücüler beni etkiledi.

Kingston Hyperx Cloud Stinger da ise bass ların az olduığunu ve dışarıya çok ses verdiğini duydum ayriyeten bide ses seviyesi azmış.

Steelseries Siberia 200 de uzun kullanımda ağrı yapıyormuş.Ayrıca mikrofonla çok işim olmasada mikrofonu kötüymüş deniliyor.

fiyatlara bakarsam da cerberus ortalama 200 stinger 210 siberia 250 fiyat bandında

ben ise asus dan çekinitorum her ne kadar çok bilindik ve güzel bir marka olsada steelseries kulaklık da çok tercih edilen bir marka ve kingstonda işini iyi yapıyor

sizce hangi kulaklık daha öncelikli birde ss siberia 2016 da çıkmış bir kulaklık diye biliyorum buda daha iyi bir teknoloji demek olduğu için karar veremedim

Birde Hyperx Cloud core gameekstra stoklarından köküğnden kaldırılmuş herhalde

Yavaş yabaş oyunda azalmaya gidiyorum başka kulaklık önerileriniz varsa bu fiyat bandında açığım

Son düzenleme:
Öncelikle önerileriniz için teşekkürler.

Asus Cerberus da 2- 3- 4 saat sonrasında arı yapıyor diye yorumlar okudum ama
çıkarılabilir mikrofon ve 60mm sürücüler beni etkiledi.

Kingston Hyperx Cloud Stinger da ise bass ların az olduığunu ve dışarıya çok ses verdiğini duydum ayriyeten bide ses seviyesi azmış.

Steelseries Siberia 200 de uzun kullanımda ağrı yapıyormuş.Ayrıca mikrofonla çok işim olmasada mikrofonu kötüymüş deniliyor.

fiyatlara bakarsam da cerberus ortalama 200 stinger 210 siberia 250 fiyat bandında

ben ise asus dan çekinitorum her ne kadar çok bilindik ve güzel bir marka olsada steelseries kulaklık da çok tercih edilen bir marka ve kingstonda işini iyi yapıyor

sizce hangi kulaklık daha öncelikli birde ss siberia 2016 da çıkmış bir kulaklık diye biliyorum buda daha iyi bir teknoloji demek olduğu için karar veremedim

Birde Hyperx Cloud core gameekstra stoklarından köküğnden kaldırılmuş herhalde

Son birşey daha sınavlar yüzünden yavaş yavaş oytunda azalma başlıyor bende haftada en fazla 2-4 saat oynarım artık o yüzden farklı bir kulaklık öneriniz varsa yazarsanız sevinirim
Bugün 7-8 saattir aralıksız Steelseries Siberia 200'ü kullandım ve hala kullanıyorum hiç ağrı yapmadı. Mikrofonu da iyi her gün Discord kullanıyorum ve hiçbir arkadaşım sesimden şikayet etmiyor. Fakat ilk aldığımdan kısa bir süre sonra mikrofonu bozulmuştu garantiye yollamıştım ve yenisini yollamışlardı şu an hiçbir sıkıntım yok.

@Arosta SteelSeries Siberia 200 gayet rahat bir kulaklık. Fakat dışarıya ses verir, dışarıdan ses almaz duymazsın kolay kolay. Fiyatı hangi rengi seçtiğine bağlı, yeşil ucuz ve gayette güzel. Ses kalitesi ve performansı konusunda şüpheniz kalmasın en iyi özelliği o kulaklığın.

yorumun için teşekkürler lakin stinger ve cerberus arasında 40 tl var steelseries in o fazladan parayı vermeye değermi acaba
Dostum Siberia 200, Cerberus ta 220 TL civarı bir fiyata sahip. Eğer uzun süreli rahatlık istiyorsan Siberia 200 tercih etmelisin, Cerberus çok ta rahat değil ve ayrıca etrafımda gördüğüm kişilerin çok pişman olduklarını gördüm. İllaki bir şeyinden yakınıyorlardı. Siberia 200 ise 200 TL civarına alınabilecek en güzel kulaklık, alternatifleri var doğru fakat rahatlık istemişsiniz ve ses performansı iyi olsun istemişsiniz iki özelliği de gayet yerinde, mikrofonda pek kullanmıyorum demişsiniz ideal bir mikrofonu var sohbetler programlar için tabii iyi fakat video veya yayın için tercih etmezsiniz anlarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı