250 TL'ye mekanik klavye önerisi.

m.kilavuzoglu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Mekanik klavye almak istiyorum fakat pek bilgim olmadığı için sizden yardım alma gereği duydum. Hangi klavye almalıyım? Çok ses çıkarmasın istiyorum. Led sorun değil. FPS oyunları oynuyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ses
Bütçe arttırılamazsa şu anda kullanmış olduğum Cooler Master Masterkeys L önerebilirim.
Ses açma kapama yok sanırım klavyede doğru mu hocam?
Biraz bütçe artırılıp Logitech G413 alınabilir.
Maalesef çok pahalı fakat çok güzel bir ürün. Teşekkürler.
SteelSeries M400 şuan 269TL Hepsiburada'da.
Kullandınız mı acaba? Sesi nasıl çok ses çıkarmıyordur umarım.

Ses

Ses açma kapama yok sanırım klavyede doğru mu hocam?

Maalesef çok pahalı fakat çok güzel bir ürün. Teşekkürler.

Kullandınız mı acaba? Sesi nasıl çok ses çıkarmıyordur umarım.

Merhaba ses ve çeşitli testlerini izledim çünkü alacaktım aksilik oldu alamadım karakteristik olarak neredeyse kırmızı switch ile aynı. Sessiz herhangi klik sesi yok ve kailh switchleri var

Merhaba ses ve çeşitli testlerini izledim çünkü alacaktım aksilik oldu alamadım karakteristik olarak neredeyse kırmızı switch ile aynı. Sessiz herhangi klik sesi yok ve kailh switchleri var

Masterkeys Lite L o kadar sesli bir klavyemiz değil. Ses açma kapama işlemlerini FN+ komboları ile yapabiliyorsunuz. Klavye de çoğu işlevi FN kombinasyonu ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı