250 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

DangeriousHD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum genellikle, bana iyi ses kasabiliceğim, duyabiliceğim bir kulaklık lazım. Bütçemi maksimum 300 TL'ye genişletebilirim, güvenilir olan yerlerden sipariş verebilirim. Tercihim sanal 7.1'dir tavsiye ettiğiniz bu bütçede varsa iyi olur şimdiden teşekkürler.

İndirimde 300tl ye hyperx stinger almanızı tavsiye ederim bu fiyat aralıgında iyi bşr stereo kulaklık almanız daha iyi olur
Steiro yerine daha 7.1 ağırlıklı olursa benim için iyi olur aklımda James Donkey 710 kulaklığı var arkadaşım aldı çok memnun.
Güncel bir konu değil ancak bu size yardımcı olabilir: Her Bütçeye Kulaklık Önerisi - Technopat Sosyal

Konudaki 101-200 TL arasında olan kulaklıklar şu anki güncel kurda 201-300 TL arasına denk geliyor galiba.
Nerdeyse o konuda ki öneri kulaklıkların hepsi güzel ama yeni çıkan veya çıkmış olabilen F/P kulaklıklar yok o nedenle pek emin olamadım zaten 100-200 lirası kulaklık olmuş 450 lira yani ben emin olamadım.

James donkeyi forumda önermiyorlar. Şikayet fazla var onuda göz önüne alın. 710 da genel bir 'sss' gelen sesi okumuştum genel sıkıntı olarak.

Araştırdığım kadarıyla eski kalmış ve kablosu çok ince olan bir kulaklığın rahat deniliyor ama uzun kullanımda sıkıntı olabilicekmiş gibime geldi.

Ana kablosu dışında tüm parçaları modüler. RIG 400-500 Pasif gürültü önleme özelliğine sahip yalıtmlı. Yastıkları deri değil kumaş. Rahat ama tabii deri kadar yalıtım sağlayamadığı doğru. Mikrofon testlerine bakarsanız gayet iyi olduğunu görebilirsiniz. RIG 500HD 7.1 desteği ve USB çıkışa sahip. Diğer RIG 300-400-500(stereo) modellerinde 3.5 mm çıkış var. Uzatıcı ve ayırıcı kablo yanında geliyor. Ayarlanabilir kafa bandı olmasıda güzel. Bu fiyat için bence F/P bende bu ayın 15'i gibi RIG 400 alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı