250 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

F/P ürünü diye geçiyorlar ama kaliteleri ortada. Benim size demek istedigim bunu kabul ederek almanız.
Ya şimdi dolar sayesinde çoğu şeyin fiyatı yükseldi, kulaklıklarda dahilinde. Bütçeme göre adam akıllı bir kulaklık arıyorum. Benim için kulaklıkta uzun kullanımda ağrı yapmaması ve iyi ses vermesi çok önemli, bunla beraber uzun süre kullanımı. Şuan SN-R10 kullanıyorum uzun kullanımda cidden çok kötü ağrı yapıyorlar, sesleri bas ağırlıklı veriyor. Mikrofonu sesleri az ses verip ve çok cızırtı yapıyor sırf bu yüzden ayrı bir mikrofon almak zorunda kalmıştım.
Ana kablosu dışında tüm parçaları modüler. RIG 400-500 Pasif gürültü önleme özelliğine sahip yalıtmlı. Yastıkları deri değil kumaş. Rahat ama tabii deri kadar yalıtım sağlayamadığı doğru. Mikrofon testlerine bakarsanız gayet iyi olduğunu görebilirsiniz. RIG 500HD 7.1 desteği ve USB çıkışa sahip. Diğer RIG 300-400-500(stereo) modellerinde 3.5 mm çıkış var. Uzatıcı ve ayırıcı kablo yanında geliyor. Ayarlanabilir kafa bandı olmasıda güzel. Bu fiyat için bence F/P bende bu ayın 15'i gibi RIG 400 alacağım.
Videolarını felan araştırdım fakat adam akıllı FPS oyunları için tavsiye edeni yok o yüzden kararsız kaldım, R6s oyuncusu olduğum için sesler benim için önemli. Ayarlanabilir kafa bandı olması çok güzel ama stereo kulaklık olduğundan emin olamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı