250 TL'ye Steam'den oyun önerisi

Devil May Cry 5 indirimi 48 saat sonra bitiyor 20 Kasıma kadar ya da dolar güncellemesinden sonra bu fiyata tekrar düşer mi? Çünkü bütçeyi biraz arttırmam gerekecek.
Oyuna yeni zam gelmişti zaten ben tekrar düşeceğini düşünüyorum ancak öyle olmazsa diye oyunu şimdi satın alıp 21 Kasım’da başlayacak olan Cadılar Bayramı etkinliğinde daha da düşerse iade edip tekrar alırsınız.

Oyuna yeni zam gelmişti zaten ben tekrar düşeceğini düşünüyorum ancak öyle olmazsa diye oyunu şimdi satın alın, 21 Kasım’da Cadılar Bayramı etkinliği başlayacak, eğer daha da düşerse iade edip tekrar alırsınız.

Yalnız iade süresi 14 gün olduğu için Devil May Cry'ı alacaksa hemen değil de indirimin son saatlerinde alsın arkadaşımız :) Şimdi alırsa 21 Kasım akşam 20:00'deki dolar bazındaki indirimli fiyatları göremeden iade süresi bitmiş olacak.

Oyunun tekrar oynanabilirliği var mı? Merak ettim.
İndirimde 7₺’ydi. Oyunda psikoz hastalığı olan Senua’yı yönetiyoruz. Karakterimiz sürekli kafasından hayali sesler duyuyor. Oyunun görselliği iyi yer yer güzel manzaralara şahitlik ediyoruz. Bol bulmaca var. Ancak combat kısmı bana zayıf gelmişti, kendini tekrar ediyor. Tabii oyun 7-8 saat sürdüğünden çok baymıyor.

Yalnız iade süresi 14 gün olduğu için Devil May Cry'ı alacaksa hemen değil de indirimin son saatlerinde alsın arkadaşımız :) Şimdi alırsa 21 Kasım akşam 20:00'deki dolar bazındaki indirimli fiyatları göremeden iade süresi bitmiş olacak.

Gerçi kurtarabiliyor mu emin olamadım, indirimin bitmesine 42 saat 40 dakika var (Devil May Cry için) yani 7 Kasım Salı akşam mesela 19:50'de alsa 21 Kasım 19:50'de 14 gün tam dolmuş oluyor yani indirimli fiyatı göremeden iade edip etmemeye karar vermek zorunda her türlü

Gerçi kurtarabiliyor mu emin olamadım, indirimin bitmesine 42 saat 40 dakika var (Devil May Cry için) yani 7 Kasım Salı akşam mesela 19:50'de alsa 21 Kasım 20:00'de 14 gün tam dolmuş oluyor yani indirimli fiyatı göremeden iade edip etmemeye karar vermek zorunda her türlü
Steam Destek çalışanları bazen bu konuda insiyatif gösterebiliyor. Özellikle de oyun hiç oynanmamışsa. 17 gün geçmiş oyunu iade etmişliğim de vardı.
Bana göre bütçeyi yükseltip oyunu şu an alması daha mantıklı. Para birimi güncellemesinden sonra daha da düşeceğini sanmam.

Steam Destek çalışanları bazen bu konuda insiyatif gösterebiliyor. Özellikle de oyun hiç oynanmamışsa. 17 gün geçmiş oyunu iade etmişliğim de vardı.
Bana göre bütçeyi yükseltip oyunu şu an alması daha mantıklı. Para birimi güncellemesinden sonra daha da düşeceğini sanmam.

Hmm onu bilmiyorum 14 gün için katı bir kuralları yoksa o zaman yeni fiyatları görüp iade etmeye ya da etmemeye karar verebilir.

Kendi kütüphanemde yer alan bazı oyunlardan tavsiyelerde bulunayım siz seçin:

Streets of Rogue: 38 TL

https://store.steampowered.com/app/512900/Streets_of_Rogue/

Graveyard Keeper: 38 TL

The Forest: 32 TL

Grim Dawn: 144 TL

Brothers A Tale of Two Sons: 32 TL

Stardew Valley: 24 TL

Cuphead: 31 TL

Far Cry 3: 57,25

+ God of War 329 TL

Son düzenleme: