250 ve 300 TL TV Box Önerisi

AMD.322

Kilopat
Daha fazla  
Oyun vs. oynamak gibi bir düşüncem yok, rahatça Netflix ve internet üzerinde kasmadan dolaşsam yeter, 1080P olması yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selamlar, henüz almadıysanız elimde eski model ama sorunsuz bir cihaz var.

Ben daha çok indirdiğim dizi / filmleri izlemek için kullanıyorum. SPMC diye bir Kodi Fork kullanıyorum, sorunsuz ve FullHsD için cihazın performansı çok iyi 4K videolarda ve 4 5 GB ve üzeri dosyalarda malesef tekliyor. Satış sebebim de bu.

Üründe Netflix ve Kodi'nin 2015 yılındaki versiyonu orjinal kurulu olarak geliyor. Kablosuz bağlantı ile Youtube Full HD izleyebiliyorum ben, Uydunet'in verdiği Docsis 3 modemle. Netflix denemedim ama Daha önceden ücretli bir iptv kullanıyordum, şimdide PuhuTV vb. programlarla yine Full HD Dizi / Film izliyorum.

h264 ve h265 kodlarını donanımsal çözüyor bu cihazlar, araştırırsanız Amlogic işlemcilerin görüntü kalitesininin diğer SOC işlemcilerden daha iyi olduğu sonucunu siz de göreceksiniz. Alırken çok araştırmıştım. Şimdide S912 almak için satıyorum.

2 usb giriş var, her marka klavye mouse ile sorunsuz çalışıyor. Fiyat olarak 150 TL uygun diye düşünüyorum. ,Kargoyu bölüşebiliriz. 2 Tane var elimde diğerini de satabilirim yada bir tanede Windows 10 olan 2GB cihaz var ama 65$.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı