2500-2700 TL Arası Bilgisayar

Mert Coban

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar ben Mart ayında yeni bir bilgisayar toplayacağım.
Sizlerden tavsiyeler bekliyorum. Kafamda şöyle bir bilgisayar oluşturdum. Eksiklerimi yazarsanız veya daha iyi bir sistem toplarsanız çok sevinirim.
( Not : SSD şimdilik almayı düşünmüyorum. Mâlum dolar fiyatı bir şeylerden kısmayı gerektiriyor SSD'yi sonradan sisteme dâhil edeceğim )

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi toplayacağın firma BIOS güncellemesi yapacak ise İşlemciyi G4560 yapın, ekran kartı RX470 veya RX460. En azından bir 120GB SSD iyi olur.

Bence HDD yerine bir yerlerden kısıp 250GB'lik bir SSD almanızı öneririm. Zamanı geldiğinde HDD alarak genişletmenizi yapabilirsiniz. Oldukça rahat bir performans alırsınız, mutlu olursunuz.

SSD olmayan bir sistem alacaksan böyle bir sistem iyi olabilir. Yazdığım gibi üstüne para katıp ssd alabilirsin.

Dosya Ekleri

• pc 2500 ssdsiz.jpg
    pc 2500 ssdsiz.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 62
gtx 1060 yerine rx 480 tavsiye ederim. Şu anda dx 11 oyunlarda gtx 1060 iyi ama oyunlar artık dx 12 olarak gelecek ve rx 480 dx 12 de gtx 1060 dan daha iyi. Bir de işlemciyi pentium g4620 ile değiştirmeni tavsiye ederim. G4620, i3 6100 den daha güçlü ve daha ucuz. İstersen izle testleri.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı