2500-2700 TL Arasında Sistem Toplama

Sence DVD sürücüsü falan almaya gerek var mı ? Yani olursa da ne önerirdin bana kardeş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malatya44 bu sistemi alırsan power düğmesine basıp çıkan fan seslerini dinlersin ancak, lakin görsel çıktı alabileceğin bir ürün yok sistemde. Monitör yok yani

Hımm tamam o zaman.

Yav herkes bu ara S22B350H bu monitöre gidiyor ama dikkat edersen üzerinde VGA ve HDMI çıkışları var. Yani bununla dijital sinyal almak istersen illaki HDMI kullanmak zorundasın. Bu bilinerek alınıyorsa sıkıntı yok ama ben gözden kaçma ihtimali için uyarmak istedim.

Kardeş doğrusu ben pek anlamıyorum arkadaşların önerisi üzerine bu monitörü düşünüyorum . Kullanıcı yorumlarına baktım biraz önce ekranın eksik özellik olarak DVI çıkışı yok HDMI çıkışı bir tane yazmışlar. Bende internet üzerinden bu özellikleri araştırıyordum. Senin önerin veya tavsiyen ne olurdu monitör için?

Monitörün ayrı olduğuyla ilgili bir şey göremedim ama büyük ihtimalle benim hala gözümden kaçıyor bir yer. Kusura bakma.

- - - Güncellendi - - -

Atem'in verdiği monitör gayet güzel gibi. Açıkçası ben monitörde farklı özelliklere de bakıyorum tasarım, ayağını kullanımı gibi. Arkadaşıma aldık budan gayet memnun. http://www.vatanbilgisayar.com/Moni...ed-ips-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63089

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…