2500-2700 TL'ye kadar telefon önerisi

GoktuComun

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2700 TL civarında telefon araştırmaktayım. Halihazırda Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Samsung A51 ve M31 gibi modelleri düşünmekteyim. Telefonun kamera performansı ve ses kalitesi benim için daha önemli olan faktörler. Çok fazla oyun için telefon kullanan bir insan değilim. Daha çok sosyal medya, müzik ve fotoğraf için kullanıyorum. Bunları göz önüne alarak bu 3 modelden hangisini tercih etmeliyim? Bunlara ekstra olarak önerebileceğiniz modeller olursa da sevinirim. Teşekkürler.

Merhabalar, 2700 TL civarında telefon araştırmaktayım. Halihazırda Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Samsung A51 ve M31 gibi modelleri düşünmekteyim. Telefonun kamera performansı ve ses kalitesi benim için daha önemli olan faktörler. Çok fazla oyun için telefon kullanan bir insan değilim. Daha çok sosyal medya, müzik ve fotoğraf için kullanıyorum. Bunları göz önüne alarak bu 3 modelden hangisini tercih etmeliyim? Bunlara ekstra olarak önerebileceğiniz modeller olursa da sevinirim. Teşekkürler.

A51, Mi 9T veya M31 alınabilir. Note 8 Pro, Mi 9T alınabiliyorsa önermiyorum.

2.el iPhone, iPhone ve iPhone.

Senin için kamera ve sosyal medya önemliyse, tabii ikinci el tercih ediyor musun bilmem ama.

Galaxy A70,51 şirket hatlarım. Instagram'da hikaye atınca bildiğin donuyor. Bas baya donuyor ya. Eski sürüm instagram yüklemek lazımmış falan. Android telefonda ki hikayeleri izleyince, baya 5 fps.

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkürler. Mi 9T'nin ön kamerasının uzun kullanımda bir sorun çıkartma olasılığı var mıdır ?
Sorun çıkarmaz hocam. Kamerası da gayet tatmin edici, inceleme fırsatım olmuştu ve tatmin eder. Alınabilecek en iyi telefon diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı