2500 - 2800 TL AMD Sistem Önerisi

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Merhabalar, PS4 Pro'mu satabilirsem, üzerine biraz bütçe ekleyip tahmini taş çatlasa 3.000 TL'ye bir kasa toplamak istiyorum. AMD daha uygun oldugundan, ona yöneldim. Sizlerden ricam; hem oyun oynayabileceğim hem de Photoshop, Illustrator, After effects kullaniyorum. Çok yogun olmamak kaydiyla, bunlara uygun bir sistem onerisi yapabilir misiniz? Teşekkür ediyorum şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı Corsair Spec 05 ile değiştirin. Anakartı da B450M Dragon yapın. 2990 TL.

2. seçenek de şu: TARS-G2670/AMD Ryzen 5 2600/GIGABYTE RX 570 GAMING 4GB/8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Kasayı Cooler Master MB511 ile değiştirin.

şeyide öğrenmek istiyordum çoğu kişi rx serisi ekran kartında sıkıntı yaşadığını belirtiyor rx yapmak mantıklı mı sizce ?

Önceden sürekli Wattman hatası yaşanıyordu fakat şu an düzeldi. Bir sorun yok. Üstelik F/P kartlar.
Örneğin RX570 fiyatına Nvidia olarak 1050Ti ve 1650 satılıyor. Özellikle 1050Ti olmak üzere ikisi de F/P açısından kötü kartlar ve alınmaz.

bunu duymak iyi geldi r5 1600 dar boğaz yapmaz dimi benim ağırlıklı oynayacağım oyun cs go r6, witcher 3 vs bağımsız yapımlar veya bir iki triple a oyunlar olur genelde bağımsız ve onlnie tabanlıda dediğim gibi r6 ve cs go

Teşekkürler bilgilendirme, tavsiye için konuyu kapatabilir moderatörlerimiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı