2500-3000 TL arası mekanik klavye önerisi

Soovny Boom

Centipat
Daha fazla  
2.5 - 3K arası mekanik klavye önerisi compact olması tercihimdir ok tuşları olup olması önemli değil numpad olmasın yeter.

2.5 - 3K arası mekanik klavye önerisi compact olması tercihimdir ok tuşları olup olması önemli değil numpad olmasın yeter.
Hocam bu bütçeye Aula F75 önerebilirim. Leobog Reaper switchlerle geliyor. Reddit'te kullanıcıların, bu klavyenin Ak820Pro'ya göre daha ağır ve premium hissettirdiğini söylediklerini gördüm. (Ama sırf ekranı var diye 820'yi alan da var.)

Hocam ben Gamebooster kullanıyorum 3 senedir bir sıkıntı yaşamıyorum. Razer klavyeden ve Gamepower'dan uzak duracaksın bence.
Gamebooster'in de diğerlerinden bir farkı yok. Konu bu elemanların kullandığı switchlere gelince "teknoloji şans işidir" mevzusuna geliyor. Sizin bilmediğiniz bir tuşta çift tıklama gibi bir sorun oluşmuş olabilir kontrol etmenizde fayda var lakin benim eski Rampage klavyemde öyleydi.

Hocam ben Game Booster kullanıyorum 3 senedir bir sıkıntı yaşamıyorum. Razer klavyeden ve Gamepower'dan uzak duracaksın bence.

Şimdi şöyle düşün, sen Game Booster alıp ki yay seslerinden vs. bahsetmiyorum bile bozulmadan uzun süre kullanan mesela 1000 kişide 20 kişiden birisisin, Razer alıp uzun süre bozulmadan kullanan kişi sayısı da 1000'de 950 falan olsun. Hangisi daha mantıklı? Razer'dan uzak durmayı tavsiye edip Game Booster öneriyorsun.

Hem tasarımı güzel hemde performansı güzel

Şimdi şöyle düşün, sen Game Booster alıp ki yay seslerinden vs. bahsetmiyorum bile bozulmadan uzun süre kullanan mesela 1000 kişide 20 kişiden birisisin, Razer alıp uzun süre bozulmadan kullanan kişi sayısı da 1000'de 950 falan olsun. Hangisi daha mantıklı? Razer'dan uzak durmayı tavsiye edip Game Booster öneriyorsun.
Hocam Razer'ın ucuz klavyeleri için öyle söylemeyin bence. Aldım 1 ay sonra bozuldu. 2. kez aldım 4 ay sonra tuşlar çalışmamaya başladı. Ondan Gamebooster aldım para çıksa Logitech alacaktım .d

Geri
Yukarı