2500-3000 TL arası PC önerisi

Bütçe
2500-3000

AzizG

Kilopat
Yer
Balıkesir/Altıeylül
Öncelikle selamlar. Aklımda böyle bir sistem var;
Bu alınır mı yoksa başka önerileriniz var mı?

Bence SSD eklersen alınabilecek bir PC olabilir. Ben bilgisayarlardan çok anlamasamda SSD'nin önemini farkedebilirim sanırım yeni bir PC alacaksan SSD ekle.

Öncelikle selamlar. Aklımda böyle bir sistem var;
Bu alınır mı yoksa başka önerileriniz var mı?
Anakartı B450 S2H yap.
Bütçen yeterse de ekran kartını İnno 3d 1650S yap.
Bence monitör dahil gayet iyi bir sistem oluyor. Tek sorun PSU ama ona da yapacak bir şey yok. Olmazsa ilerde değiştirirsiniz.

Anakartı B450 S2H yap.
Bütçen yeterse de ekran kartını İnno 3d 1650S yap.
Bence monitör dahil gayet iyi bir sistem oluyor. Tek sorun PSU ama ona da yapacak bir şey yok. Olmazsa ilerde değiştirirsiniz.
Kasayı da değiştirmesi gerekiyor. Önerdiğim sistemi alıp monitörü LG olanı tercih edebilir.

Anakartı B450 S2H yap.
Bütçen yeterse de ekran kartını INNO 3D 1650S yap.

Kasayı da değiştirmesi gerekiyor. Önerdiğim sistemi alıp monitörü LG olanı tercih edebilir.

İkinizin attığınıza da baktım. Bana şu anlık Sinerji'deki PC daha iyi geldi. Ama yine de PSU açısından hangisi daha iyidir acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı