2500-3000 TL arası telefon önerileri

Hocam APK olarak indirmek o kadar kolay değil. Çoğu uygulama düzgün çalışmıyor.

Yoksa gerçekten çok güzel bir cihazdır. 40W hızlı şarjı ve 810 ile ancak Google desteği sandığınız kadar küçük bir şey değil.
Hocam cihazı kullanıyorum, sadece Google Play ile tam entegre çalışan uygulamaları açamıyorsunuz. Bunların sayısı da aşırı düşük zaten, uygulamaların %1'inden daha az. Şu an ihtiyacım olup da açamadığım uygulama yok... Google Play Oyunlar hesabınıza kayıtlı bir veriyi kullanarak oyununuza bu telefonda da devam etmek istiyorsanız bence de almayın, fakat sizin için GPO'da verisi olan "illaki oynayacağım ben" dediğiniz bir oyun yoksa 3000'e kadar sizin için en F/P telefon olabilir.

Hocam cihazı kullanıyorum, sadece Google Play ile tam entegre çalışan uygulamaları açamıyorsunuz. Bunların sayısı da aşırı düşük zaten, uygulamaların %1'inden daha az. Şu an ihtiyacım olup da açamadığım uygulama yok... Google Play oyunlar hesabınıza kayıtlı bir veriyi kullanarak oyununuza bu telefonda da devam etmek istiyorsanız bence de almayın, fakat sizin için Gpo'da verisi olan "illaki oynayacağım ben" dediğiniz bir oyun yoksa 3000'e kadar sizin için en F/P telefon olabilir.

Hocam cihazı ben almayacağım. Tanıdığımda da bu tür Google sıkıntılı bir Huawei var. Çok uğraştığını ve hala çok hata aldığını söylüyor. Google ile tam entegre çalışan uygulamalar ile birlikte bazen bazı uygulamalarda hata verdiğini söylüyor. Bir de 1080p 60 FPS bile video çekememesi bence büyük bir eksi. Uğraşırsanız çoğu hata düzeltilebilir ama bu da zaman istiyor. Bu yüzden Realme 7 daha iyi olur bence.

Hocam cihazı ben almayacağım. Tanıdığımda da bu tür Google sıkıntılı bir Huawei var. Çok uğraştığını ve hala çok hata aldığını söylüyor. Google ile tam entegre çalışan uygulamalar ile birlikte bazen bazı uygulamalarda hata verdiğini söylüyor. Bir de 1080p 60 FPS bile video çekememesi bence büyük bir eksi. Uğraşırsanız çoğu hata düzeltilebilir ama bu da zaman istiyor. Bu yüzden Realme 7 daha iyi olur bence.
Hocam ben hiç bir hata ile uğraşmıyorum, istediğim bütün uygulamalar şu an bende var. Youtube, instagram, whatsapp, earth, Twitter, Google Fotoğraflar vs. hiçbirinde hata almadım; bunu alan kişi telefonda 10-15 tane oyun oynayacak olursa Google Play Oyunlar sebebiyle ona bu telefonu tavsiye etmem ama zaten oyun hariç diğer uygulamaların neredeyse hiçbirinde sorun olmuyor. Her şey aynı, sadece Google olmadığı için pil performansı çok daha iyi olmuş.

Geri
Yukarı