2500-3000 TL Arasında Kamera Öncelikli Telefon Önerisi

Samsung Galaxy A51 ile Xiaomi M 9T'nin arasındaki farklar neler? Hangisinin kamera performansı daha iyi?

Çevremdeki Xiaomi kullanıcıları genel olarak sorun yaşamış. Ghost screen sorunu olduğunu söyleyen var. O yüzden A51'e biraz daha sıcak bakıyorum.

Samsung Galaxy A51 ile Xiaomi M 9T'nin arasındaki farklar neler? Hangisinin kamera performansı daha iyi?

Çevremdeki Xiaomi kullanıcıları genel olarak sorun yaşamış. Ghost screen sorunu olduğunu söyleyen var. O yüzden A51'e biraz daha sıcak bakıyorum.

A51 daha iyi fakat Realme XT en iyi.

Gündelik amaçlarla kullanılacak, film vs. izlenecek. PUBG Mobile gibi ağır oyunlar oynanmayacak. İstenilen tek şey kamerasının ve ekranının iyi olması.

Aklımda iki model var, Samsung A51 ve A70. Hangisinin kamerası daha iyi? Önerdiğiniz, 3000 TL'nin altında telefon var mı?

Bahsettiğin iki telefonu da inceledim. İkisi de çok güzel cihazlar ama Xiaomi Mi 9T ve Reno2 z de güzel kameraya sahip cihazlar. Reno2 z'nin kamerası gece performansında tüm bu diğer cihazlardan etkili.

Ama toplam özellikler kapsamında A51 ön plana çıkıyor.

@Emin Çıtak Samung Galaxy A51 ve Xiaomi Mi 9T'nin arasındaki kamera farkı nedir peki? Önceki mesajımda da belirttiğim gibi Xiaomi'ye karşı ufakta olsa önyargım var.

@Emin Çıtak Samung Galaxy A51 ve Xiaomi Mi 9T'nin arasındaki kamera farkı nedir peki? Önceki mesajımda da belirttiğim gibi Xiaomi'ye karşı ufakta olsa önyargım var.

Mi 9T iyi foto çekiyor ama A51 düzgün çalışan EIS desteği sayesinde videolarda daha ön plana çıkıyor. Mi 9T daha fazla kamera özelliği sunuyor ve ön kamerası da pop up yapısında. Gece çekimlerinde de A51'i daha iyi buluyorum. A50'ye göre hayli geliştirmişler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı