2500-3000 TL Civarı Laptop Tavsiyesi

Seckin Reis

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar konuda belirttiğim gibi.
Makine mühendisliği öğrencisiyim ve aşırı oyun tutkunuyum bu civarda bana yeni oyunları oynayıp mühendisliğime yarayacak laptop tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bunlarla örneğin GTA 5 de high ayarlarda 60 fps ve civarı alabilir miyim? Kasmasından korkuyorum
60 FPS alacağını sanmıyorum ama rahat bir şekilde oynarsın. Bende XX099D modeli var asus'un (arkadaşların sana önerdiğinin bi alt modeli) GTA V'i medium-high ayarlarda 35-40 FPS de kasmadan oynuyorum. Ama her şekilde SSD şart. Unutma bu önemli.

60 FPS alamazsın. Bütçen 4000TL olması lazım bunun için. Oyun oynayacaksan madem masaüstü bilgisayar toplaman daha iyi. 3000 TL gibi bir bütçeye çok daha iyi bilgisayar toplanır.

Haklısınız fakat yanımda tasıyamayacağım için toplamaya gerek yok.
2500-3000 tl ye SSD'li Laptop önerileriniz nedir peki?
Bu fiyata SSD'li laptop pek yok. Alıp kendiniz takmanız lazım. Asus 171D modelini alıp DVD-RW'ı çıkarıp HDD CADDY aparatını alıp SSD takarsanız çok daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı