2500-3000 TL monitör tavsiyesi

MehmetY

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, yakın zamanda bir bilgisayar toplayacağım. RX 5700XT veya RTX 2060 gibi bir ekran kartıyla kullanmayı düşünüyorum. Monitör olarak 27", 2K bir monitör bakıyorum. Sistemde FPS tarzı oyunlar oynamayı planlıyorum. Bütçem 2500-3000 TL aralığında. Ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olabilir.

Burada daha ucuzmuş.

VA panel, kavisli, 144 Hz ve 1 ms. Bence tercih edilebilir. 1800 liraya çok iyi. Yanına RX 5800XT alırsınız.
Gösterdiğiniz monitör de güzelmiş fakat 2K bir monitör düşünüyorum. O 1080P bir monitör ama yine de teşekkür ederim.
Onun yerine RX 5800 serisinden bir ekran kartı, yanına 2000 TL civarına bir monitör almak daha mantıklı geliyor bana.
5800 serisi sanırım daha üst modeller için tasarlanmış. Hem çıkmasını beklemek gerekiyor hem de çıktığında bütçemi aşabilir. 5700 serisi alabilirim özel soğutmalı modelleri çıkınca.
Msi 27 inç, Optix MAG271CQR, VA, panel, 2K, 1MS, 144HZ, F/P kaliteli.
herkes ayni tavsiyeyi bulunmuş :))
Evet baya bir önerilmiş, sanırım onu alacağım.🙂

Gösterdiğiniz monitör de güzelmiş fakat 2K bir monitör düşünüyorum. O 1080P bir monitör ama yine de teşekkür ederim.

5800 serisi sanırım daha üst modeller için tasarlanmış. Hem çıkmasını beklemek gerekiyor hem de çıktığında bütçemi aşabilir. 5700 serisi alabilirim özel soğutmalı modelleri çıkınca.

Evet baya bir önerilmiş, sanırım onu alacağım.🙂
almadan önce gidip görmenizi öneririm pc den gördüğünüz ile canlıdan gördüğünüz aynı olmuyor genelde belki tasarımı falan hoşunuza gitmez başka monitör bakarsınız o vakit :D hayırlı olsun şimdiden.

almadan önce gidip görmenizi öneririm pc den gördüğünüz ile canlıdan gördüğünüz aynı olmuyor genelde belki tasarımı falan hoşunuza gitmez başka monitör bakarsınız o vakit :D hayırlı olsun şimdiden.
Evet mantıklı geldi, almadan önce bir yerde inceleyeyim. 😊 Herkese teşekkürler.

ViewSonic XG2530 vallaha mis gibi monitör 240 Hz 1 ms (evet 240 Hz dedim). Birçok yerden fiyat bulabilirsin (3200 tlye satan da var 2800'e satan da). Ne alacaksan al şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı