2500-3000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Barış Ç

Centipat
Merhabalar 2500-3000 TL oyun bilgisayarı toplamak istiyorum.
GTA V, PUBG, CS:GO, Mount Blade Bannarlord gibi oyunlar kasmadan oynatsın.
Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i 8 GB yapın.
Ekran kartını RX570 yapın.
HDD'i üzerine tıklayarak çıkartın.

Toplam: 3179 TL. Bütçenizi 179 TL aşıp bunu alın, bu paraya en iyisi bu olur. Kendiniz toplarsanız R3 2200G'li sistem alırsınız bu paraya.

RAM'i 8 GB yapın.

Toplam: 3179 TL. Bütçenizi 179 TL aşıp bunu alın, bu paraya en iyisi bu olur. Kendiniz toplarsanız R3 2200G'li sistem alırsınız bu paraya.
RX 570 ekran kartı Ryzen 5 2600 için yeterli olurmu

RAM'i 8 GB yapın.

Dediğiniz şekilde bende yaptım, araştırıyorum bende uzun zamandır almak için. Ama itopya kalitesi ne kadar işte, sattıktan sonra ürünü donanımsal her hangi bir problem çıkınca çözebilecekler mi? İlgilenirler mi düşündürüyor açıkcası.

Dediğiniz şekilde bende yaptım, araştırıyorum bende uzun zamandır almak için. Ama itopya kalitesi ne kadar işte, sattıktan sonra ürünü donanımsal her hangi bir problem çıkınca çözebilecekler mi? İlgilenirler mi düşündürüyor açıkcası.
Istanbul'da yaşıyorsanız herhangi bir sorun çıkarsa direkt mağazasına gidin. Mağazada çok iyi ilgileniyorlar.

RX 570 seçeneği yok
En altta
Screenshot_20190721-220938.jpeg

İtopya'ya ürünü gönderirsen önce kendi teknik servisi soruna bakıyor ve çözemezse değişim ya da yetkili servise gönderiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı