2500-3000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2500-3000

Abelnightroad

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, 2500-3000 TL civarı bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. İstediğim özellikler boyun ve sırt desteğinin olup, uzun süreli rahat oturumu desteklemesi. Önerilerinizi alabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben de koltuk bakıyorum. xDrive 15'lide kolçaklar ileri geri oynamıyor aşağı yukarı ve sağa sola oynuyor diye yazıyor bunu göz önünde bulundurun. Almaya karar verirseniz de kumaş olanı vardı sitesinde dün stoktaydı bugün tükenmiş onu alın bence, ben kolçakların ileri geri oynamasını istediğim için bu modelden vazgeçtim. Hawklara bakıyorum ama onların da oturma yeriyle sırt kısmı arasında boşluk var bir zararı olur mu diye tereddütte kaldım kullanan varsa söyleyebilir mi?

Uzun süredir xDrive fırtına kullanıyorum. Gerçekten tanınmış ve ünlü marka olmasının sebebini kullandığınızda anlıyorsunuz. Tek bir eksiği vardır ki oda suni deri olması, özellikle yazın çok rahatsız ediyor. XDrive'ın kumaş koltuklarına veya Hawk, EVGA, Vega gibi markalara bakabilirsiniz. Koltuk alırken en önemli hususlardan biri deneyerek almak, boyunuz ve kilonuz her koltuğa uymuyor doğal olarak. XDrive'ın sitesinde koltukların boy ve kilo önerileri var fakat siz yine de ne marka alırsanız alın denemeden almayın hocam.

Ben de koltuk bakıyorum. xDrive 15'lide kolçaklar ileri geri oynamıyor aşağı yukarı ve sağa sola oynuyor diye yazıyor bunu göz önünde bulundurun. Almaya karar verirseniz de kumaş olanı vardı sitesinde dün stoktaydı bugün tükenmiş onu alın bence, ben kolçakların ileri geri oynamasını istediğim için bu modelden vazgeçtim. Hawklara bakıyorum ama onların da oturma yeriyle sırt kısmı arasında boşluk var bir zararı olur mu diye tereddütte kaldım kullanan varsa söyleyebilir mi?

Sırt kısmıyla ilgili bir bilgim yok ama hawkların silikonu ince diye uzun oturumlarda ağrı yapıyor diye birkaç duyum aldım o yüzden hawk tercih etmedim.

2. ürünü aldım hayırlısıyla geldiğinde deneyeceğim.

Sırt kısmıyla ilgili bir bilgim yok ama hawkların silikonu ince diye uzun oturumlarda ağrı yapıyor diye birkaç duyum aldım o yüzden hawk tercih etmedim.

2. ürünü aldım hayırlısıyla geldiğinde deneyeceğim.
güle güle kullan kolçak ileri geri gitse ben de alıcam da şimdi masaya uygun olmayacak kolları ileri geri yapmam gerekecek sıkıntı çıkmasın

Yeni konular

Geri
Yukarı