2500-3000 TL Sistem Toplama

VastoLorde1905

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni bir sistem toplayacağım ama bilgisayar bileşenlerinden anlamıyorum maalesef o yüzden bana 2.500-3.000 Tl arası sistem toplayabilir misiniz?

Bildiğiniz hazır toplanmış olan oyuncu bilgisayarı varsa onun da linkini atabilirsiniz.

Ayrıca bu sitede 2.500 liralık toplanmış bir sistem var biri söylemişti ama dediğim gibi parçalardan anlamıyorum o sistemi biraz daha geliştiripte aşağıya yazarsanız o da olur mesela işlemci 6.nesil i5 düşünüyorum bunun gibi yükseltmeler yapıp sitede 2.500 liralık toplanmış sistemde aşağı yazarsanız memnun olurum. Fakat fiyat 3.000 lirayı geçmemeli.

Aynen zaten senin tavsiyen üzerine açtım bu konuyu. 2.500 liralık sistemi topla parça tükselt demişsin işlemciyi ve ekran kartıydı sanırsam. işlemci tamamda ekran kartı önerin var mı peki? dediğim gibi parçalardan anlamıyorum.Yani hiç açıp ta araştırmadım hangisi hangisine göre daha iyi daha kötü. O yüzden ekran kartı da önerir misin?

Ram'i kingston ddr4 2133mhz alın. Zaten aynı fiyata gelecektir. 3000 tl verebilceksen ekran kartını rx480 alırsın. Temmuz'da çıkacak. Bir de ssd alırsın olur biter. Hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    30,9 KB · Görüntüleme: 128
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı