2500-3200 TL arası telefon önerisi

Hocam iPhone 5 kullanıyorum 5S ile kasa olarak aynı. Gerçekten çağ dışı. Boyutu zate küçük bir de tam ekran değil iyice küçülüyor ekranı. Hem ne kadar yenilenmiş de olsa bu zamana uygun değil.

Hocam iPhone 5S diyoruz düz 5 demiyoruz 5S 5'den daha güçlü bir telefon iPhone 5 iOS 10'a kadar çıkarken iPhone 5S iOS 12'ye kadar çıkabiliyor uzun lafın kısası 5S 5'den daha güçlü.

Hocam iPhone 5S diyoruz düz 5 demiyoruz 5S 5'den daha güçlü bir telefon iPhone 5 iOS 10'a kadar çıkarken iPhone 5S iOS 12'ye kadar çıkabiliyor uzun lafın kısası 5S 5'den daha güçlü.
Ben orda güçlerini mi karşılaştırdım? Düzgün oku öyle cevap yaz ben de ona göre geri dönüş yapacağım. Gelmiş burda 3000TL bütçeye 5s öneriyorsun.

Ben orada güçlerini mi karşılaştırdım? Düzgün oku öyle cevap yaz ben de ona göre geri dönüş yapacağım. Gelmiş burada 3000TL bütçeye 5S öneriyorsun.

Ben burada 3000 TL'ye 5S önerseydim.

iPhone 6S/7 Samsung Galaxy S10 Huawei Y9 2019.

Onu burada yazardım ayrıca yazdığınıda anladım sadece iPhone 5S in düz 5'den daha güçlü olduğunu söyledim.

Ben burada 3000 TL'ye 5S önerseydim.

Onu burada yazardım ayrıca yazdığınıda anladım sadece iPhone 5S in düz 5'den daha güçlü olduğunu söyledim.

5S'de "düz 5" de yılımız için çok çok kötü cihazlar.
Önerdiğiniz 6s/7 ve Y9 2019'da öyle.
S10'u sanırım 2.el olarak önerdiniz ona da bir şey demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı