2500-3500 arası telefon önerisi

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Selamlar herkese, arkadaşlar elimde 1 seneyi geçkin kullandığım iPhone 7 var. Bu telefon satıp üzerine biraz para ekleyip sıfır Android öncelikli bir telefon almak istiyorum. Özellikle PUBG en yüksek ayarlarda sıkıntı çıkarmayacak ve kamerası iPhone 7 gibi veya daha güzel çeken bir telefon olması önceliklerim arasında. Şu anlık yeni ve güncel olduğu için A70 düşünüyorum. A70 kullanan arkadaşlarımız varsa kullanıcı yorumlarını da paylaşabilir. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim [emoji4]

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese, arkadaşlar elimde 1 seneyi geçkin kullandığım iPhone 7 var. Bu telefon satıp üzerine biraz para ekleyip sıfır Android öncelikli bir telefon almak istiyorum. Özellikle PUBG en yüksek ayarlarda sıkıntı çıkarmayacak ve kamerası iPhone 7 gibi veya daha güzel çeken bir telefon olması önceliklerim arasında. Şu anlık yeni ve güncel olduğu için A70 düşünüyorum. A70 kullanan arkadaşlarımız varsa kullanıcı yorumlarını da paylaşabilir. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim [emoji4]
iPhone 7 varken kullan derim. Ben 6S'ten Mi 8 Lite'a geçtim. Antutu v7 puanları arasında 10000 fark var oyunlarda sıkıntı yaşamam dedim. Bu telefonda görüntü kalitesi okadar kötü ki bazı oyunlarda anlatamam. Aynı zamanda az biraz kasma yapıyor. Mi 9T güzel fakat bence iPhone 7'yi satmaya değmez. Sonuçta 2 sene daha desteği var iPhone 7'nin. Yardımcı olabildiysem ne güzel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı