2500-3500 TL arası kablosuz Gaming kulaklık önerisi

devam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim üzere kablosuz oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Bütçem 2500 civarı fakat gerçekten değecek ise 3500'e kadar çıkacağım. Oynadığım oyunlar arasında PUBG de bulumakta. Yani sesin yönünü anlama konusunda sorun yaşatmamasını istiyorum. Bunun dışında üzmeyecek bir müzik kalitesi olması da iyi olacaktır. Bir diğer husus da konfor konusu. Halihazırda kullandığım kablolu Arctis 1 konfor olarak çok memnun kaldığım bir model fakat ses kasma ve dışarıdan gelen sesleri fazlaca içeri alma konusunda biraz sorun yaşatabiliyor. Konfor olarak denediğim modellerden G733, SteelSeries Arctis modellerine ve Razer BlackShark V2 Pro modeline göre rahatsız kalmakta. Corsair Virtuoso SE modelini denemedim fakat yorumlarda konfor konusunda bir hayli sıkıntılı olduğu yazmakta. Bahsettiğim hususları göz önünde bulundurarak önerdiğiniz kulaklık modelini paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konfor konusunda sıkıntı çeker miyim? Kulak pedleri deri olduğu için terletme yapar mı sizce?

Geri
Yukarı