17.3 inç RTX 4070 laptop önerisi

Çok kararsızdım ama sonunda kararımı verdim Acer alacam. Okadar fark vermeye gerek görmedim. Nitro 16 güzel cihaz incelemeleri ve yorumları güzel. Parasını hakediyor.Çarşamba günü limit artırabiliyorum. Çarşamba sipariş vericem. Bu modele uygun ram söylemiştiniz. Rica etsem içini açmışken ssd de alıcam. 2 TB ssd hangisi uyumlu olur sizce.

@Legender07
Boşuna 8k fazla vermezsiniz herhalde.

Bugün siparişi verdim. Umarım sıkıntısız bir cihaz gelir. SSD nasıl bir şey alsam.
Şu işimi görür mü hızı nasıl acaba? @Murat Kocabaşoğlu siz hangi SSD aldınız.

@Legender07 @Murat Kocabaşoğlu

Merhaba. Hangi ürünü sipariş verdiniz? RAM aldınız mı? Güzel bir SSD gibi duruyor. Yanılmıyorsam anakartınızda gen 4 X2 SSD yuvaları var. Tam emin değilim. Attığınız ürün M2280 gen 4 elbette sorunsuz çalışacaktır. Anakartta gen 3 olsa bile okuma yazma hızı biraz düşer. İsterseniz Acer arayın model numarası ile birlikte tam form faktörünü öğrenin. Yükseltme işlemini Acer servis mi yapacak? Yoksa kendiniz, tanıdığınız kişiler mi yapacak? Eğer siz yapacaksınız yükseltme işleminden önce kesinlikle Acer servisine mesaj yazın ve yükseltme sonrası garanti durumunu sorun.

Merhaba. Hangi ürünü sipariş verdiniz? RAM aldınız mı? Güzel bir SSD gibi duruyor. Yanılmıyorsam anakartınızda gen 4 X2 SSD yuvaları var. Tam emin değilim. Attığınız ürün M2280 gen 4 elbette sorunsuz çalışacaktır. Anakartta gen 3 olsa bile okuma yazma hızı biraz düşer. İsterseniz Acer arayın model numarası ile birlikte tam form faktörünü öğrenin. Yükseltme işlemini Acer servis mi yapacak? Yoksa kendiniz, tanıdığınız kişiler mi yapacak? Eğer siz yapacaksınız yükseltme işleminden önce kesinlikle Acer servisine mesaj yazın ve yükseltme sonrası garanti durumunu sorun.
Ram almadım. SSD ve ram ikisini bir sipariş vereceğim. Yükseltme yi ben yapacam. Videolarına baktım. Zor değil yaparım. İnternetten biraz araştırdım. Acer yükseltme garanti dışı kalmaz demiş. Yine mail atarım.

Aldığım cihaz. İndirimdeydi 12 taksit peşin fiyatına 54 k ya aldım.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...nh-qljey-001-p-HBCV00004Q647F?magaza=Teknorya

RAM almadım. SSD ve RAM ikisini bir sipariş vereceğim. Yükseltme yi ben yapacağım. Videolarına baktım. Zor değil yaparım. İnternetten biraz araştırdım. Acer yükseltme garanti dışı kalmaz demiş. Yine mail atarım.

Aldığım cihaz. İndirimdeydi 12 taksit peşin fiyatına 54 k ya aldım.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...nh-qljey-001-p-HBCV00004Q647F?magaza=Teknorya

Bence güzel fiyat. Arkadaşın attığı 50 k da elbette güzelmiş. Fiyat farkına özellikle 57 yerine 54 değecektir. İçindeki SSD farkı ve işlemci farkı fiyatı fazlasıyla kurtarır. O zaman şimdiden hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Ara ara lütfen yazın ben takip edeceğim.

Bence güzel fiyat. Arkadaşın attığı 50 k da elbette güzelmiş. Fiyat farkına özellikle 57 yerine 54 değecektir. İçindeki SSD farkı ve işlemci farkı fiyatı fazlasıyla kurtarır. O zaman şimdiden hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Ara ara lütfen yazın ben takip edeceğim.
Teşekkür ederim. Kullanmaya başlayınca bilgi veririm tabiki. Birde ssd ve ramı halledebilirsem tamamdır.

Laptop henüz gelmedi ama. 16 gb ram yerine 1 tane 32 gb ram alsam. 48 gb ram sıkıntı olurmu. İlerde bir 32 gb daha lır 64 gb yaparım. Ama şimdi 16 alırsam ilerde 2 tane 32 lik almam gerekecek. sizce ramların biri 16 diğeri 32 sıkıntı olurmu.
@Legender07

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Kullanmaya başlayınca bilgi veririm tabii ki. Bir de SSD ve RAM'ı halledebilirsem tamamdır.

Laptop henüz gelmedi ama. 16 GB RAM yerine 1 tane 32 GB RAM alsam. 48 GB RAM sıkıntı olur mu? İleride bir 32 GB daha lır 64 GB yaparım. Ama şimdi 16 alırsam ileride 2 tane 32'lik almam gerekecek. Sizce RAM'ların biri 16 diğeri 32 sıkıntı olur mu?
@Legender07

O konuda pek fazla bilgim yok. Aynı değerler vs olsa belki sorun olmaz. 64 GB? Bence size kesinlikle gerekli değil. Günümüzde 16 RAM bile çoğu zaman yeterli. Kendim 16 Dual DDR4 RAM'le 4K oyun, render, ufak grafik işlemleri yapıyorum. 2*16 fırsatınız varsa çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı