2500 € Dizüstü Oyuncu Bilgisayari Önerisi

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Asus Rog 751 harici bana bir dizüstü önerebilir misiniz?

Daha önce ROG 751 kullandim, cok menmundum. Lakin baska model ya da markalara yönelmek istiyorum.
Icinde mutlaka olmasini istedigim minimum bilesenler söyle.

• En az 16 GB Bellek
  • Islemci o kadar önemli degil
  • Gtx 980M
  • En az 256 GB SSD
  • En az 2 TB HDD
  • Numpad tuslari mutlaka ayri olmali.

Beni 6-7 sene idare etsin yeter istiyorum. Benim ofisim ve bilgisayarim evimin bodrumunda oldugu ve havalar sogudugu icin, arada salonda falan kullanmak ve oynamak icin ariyorum bu dizüstü'nü...

Önerileriniz icin simdiden tesekkürler...

Düzenleme: Etiketlemeyi pek sevmem ama @Recep Baltaş ve @Ali Güngör'de yorumlarini esirgemezse sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Pcdepo'nun siparişlerle ve teslimatla ilgili sorunları vardı bildiğim kadarıyla onlar çözüldü mü ?
Asus'u atınca geriye MSI ve Alienware kalıyor.
GTX980M'e sahip benim bulduğum en uygun laptoplar:
Dell Alienware İ7-6700Hq 16Gb 1Tb 15.6 W10-English1X256Gb Ssd, Gtx980M 4Gb, Fhd, English Keyboard - Online Alışveriş - Netsiparis.Com (Site hakkında bir bilgim yok, güvenilirliği ve teslimat süreci açısından.)
MSI GT72S DOMINATORPRO CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-128 SSD+1TB-17.3''-GTX980M-W10
Monster hariç tabii isterseniz Monster'in modellerinde bakabilirsiniz ancak benim tercihim bu iki markadan yana olurdu.

Öneri icin Tesekkürler @bedirhan mor daglarin kacagi :)

Evet %90 kararimi verdim gibi, hatta ilginctir sevgili cevap vermeyen ben @Recep Baltaş ve ben @Ali Güngör 'in burada inceledikleri bir ürünü alacagim sanirim...
Büyük ihtimal ile karar verdigim ürün MSI GT72S-6QEG16SR421BW modeli olacak... Ve 2599 €'ya (100 € indirimde) Conrad'dan alacagim... Conrad'da calisan bir kankam oldugu icin sanirim biraz indirim yapabilir...

Alacagim ürünün linki burada...

Kisaca özelliklerine gececek olursam...
  • i7 6820HK Islemci
  • Gtx 980M (8 GB'li versiyonu)
  • 16 GB DDR4 Bellek
  • 256 GB SSD
  • 1 TB HDD
  • 17,3 Inch Anti Reflection Display (GSYNC destekli)
Ayrica islemci haric GPU, Bellek ve Depolamayi upgrade edebilirim ileride...
Evet durum böyle ne diyorsunuz... Alsam mi?

Konuya ayrica @Murat5038 , @MF , @BilgisayarKurdu , @er36po , @Adion , @Asım Demir , @Muhsin Bayram ve @Silinen üye 'ida davet edeyim de tam olsun bari...

Açıkçası Laptop konusunda sizi tatmin edecek bilgiye sahip değilim, en azında o tarz Laptom hiç kullanmadım.
Ancak bu beğendiğiniz (almak istediğiniz) Laptok kesinlikle harika görünüyor, o fiyat aralığında daha iyisi alınabilir mi diye biraz göz gezindim ancak bulamadım.
Bence iyi bir seçim yapmışsınız.

Bu laptop hakkinda ne düsünüyorsun @Silinen üye ?
Marka hakkına herhangi bir bilgim yok. Bundan dolayı bu laptop hakkında yorum yapamayacağım donanım ne kadar iyi olsa da.

Öneri icin Tesekkürler @bedirhan mor daglarin kacagi :)

Evet %90 kararimi verdim gibi, hatta ilginctir sevgili cevap vermeyen ben @Recep Baltaş ve ben @Ali Güngör 'in burada inceledikleri bir ürünü alacagim sanirim...
Büyük ihtimal ile karar verdigim ürün MSI GT72S-6QEG16SR421BW modeli olacak... Ve 2599 €'ya (100 € indirimde) Conrad'dan alacagim... Conrad'da calisan bir kankam oldugu icin sanirim biraz indirim yapabilir...

Alacagim ürünün linki burada...

Kisaca özelliklerine gececek olursam...
  • i7 6820HK Islemci
  • Gtx 980M (8 GB'li versiyonu)
  • 16 GB DDR4 Bellek
  • 256 GB SSD
  • 1 TB HDD
  • 17,3 Inch Anti Reflection Display (GSYNC destekli)
Ayrica islemci haric GPU, Bellek ve Depolamayi upgrade edebilirim ileride...
Evet durum böyle ne diyorsunuz... Alsam mi?

Konuya ayrica @Murat5038 , @MF , @BilgisayarKurdu , @er36po , @Adion , @Asım Demir , @Muhsin Bayram ve @Silinen üye 'ida davet edeyim de tam olsun bari...
Gözünüz kapalı alabilirsiniz. 2500 €'ya laptop alacak olsam benim de tercihim bu model olurdu kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı