2500 Dolar Laptop Önerisi

Tam olarak seçtiğiniz seçeneğin fotoğrafını atar mısınız ? IWS gibi bir ibare olması lazım.
Premium 3 senelik seçtim. Standart olsa olur mu? İntelli modelde standart var.
@Sabnerto bu Premium;
Screenshot_2021-07-20-18-39-52.png
Screenshot_2021-07-20-18-39-26.png

Bu da Standard;
Screenshot_2021-07-20-18-41-28.png
Screenshot_2021-07-20-18-41-22.png

Standard olsa olur mu?

Son düzenleme:
Premium 3 senelik seçtim. Standart olsa olur mu? Intel'li modelde standart var.
@Sabnerto bu Premium;
Eki Görüntüle 1113555Eki Görüntüle 1113556
Bu da standard;
Eki Görüntüle 1113557Eki Görüntüle 1113559
Standard olsa olur mu?

Yüksek ihtimal Premium'da vardır. Fakat standartta olduğunu sanmıyorum.
3.fotoğrafta seçilen bir ek garanti var. Selected yazıyor. Orada ıws seçeneği de olması lazım. Standarta o şekil ekleniyor diye biliyorum.

Yüksek ihtimal Premium'da vardır. Fakat standartta olduğunu sanmıyorum.
3.fotoğrafta seçilen bir ek garanti var. Selected yazıyor. Orada ıws seçeneği de olması lazım. Standarta o şekil ekleniyor diye biliyorum.
Yani premium alınca otomatikman uluslararası garanti ekleniyor değil mi?
@Sabnerto İntelli modeli alırken depot warranty veriyor. Onu nasıl premium yapabilirim?

Son düzenleme:
@Turkish Kebab Yüksek ihtimal Premium'da uluslararası garantisi var. Kesin diyemiyorum çünkü net bir şey yok, sitede bazı ülkelerde olmayabilir yazıyor. Benim bahsettiğim şey aslında garanti seçerken artığınız bir fotoda da var, additional servicesde seçebilmeniz lazım. Orada pil koruması, elekteik koruması, uluslararası garanti vs olması lazım.

@Turkish Kebab Yüksek ihtimal Premium'da uluslararası garantisi var. Kesin diyemiyorum çünkü net bir şey yok, sitede bazı ülkelerde olmayabilir yazıyor. Benim bahsettiğim şey aslında garanti seçerken artığınız bir fotoda da var, additional servicesde seçebilmeniz lazım. Orada pil koruması, elekteik koruması, uluslararası garanti vs olması lazım.
O pil koruması elektrik koruması vs.'de mi seçmem gerekiyor?! Onlar da garanti kapsamında olmalı aslında. Türkiye'de premium geçerli.

O pil koruması elektrik koruması vs.'de mi seçmem gerekiyor?! Onlar da garanti kapsamında olmalı aslında. Türkiye'de premium geçerli.
İnanın daha karışık bir garanti kapsamı görmedim 😂 Ne dersem diyeyim yanlış olabilir. Sadece rastladığım durumdan ötürü sizi uyarmak istedim.Şu sayfayı okursanız daha iyi olur.

Tek bildiğim normal şekilde aldığınızda uluslararası garantisi olmaması. Onu ek olarak satın almak gerekiyor. Zaten satın aldığınızda standart garanti olduğu için batarya 12 ay garantili olması lazım.

İnanın daha karışık bir garanti kapsamı görmedim 😂 Ne dersem diyeyim yanlış olabilir. Sadece rastladığım durumdan ötürü sizi uyarmak istedim.Şu sayfayı okursanız daha iyi olur.

Tek bildiğim normal şekilde aldığınızda uluslararası garantisi olmaması. Onu ek olarak satın almak gerekiyor. Zaten satın aldığınızda standart garanti olduğu için batarya 12 ay garantili olması lazım.
Premiumda uluslararası var yani? :)
O 60 dolara satın alınan şeyde bütün korumalar mevcutmuş bu arada. Acaba şu öğrenci indiriminden yararlanmak için ne yapılmalı?

Premiumda uluslararası var yani? :)
O 60 dolara satın alınan şeyde bütün korumalar mevcutmuş bu arada. Acaba şu öğrenci indiriminden yararlanmak için ne yapılmalı?
Öğrenci indirimi sadece Amerika vatandaşlarına geçerli. Bir yakınınız mı getirecek cihazı? Çünkü Lenovo US, US dışına kargolamıyor.

Geri
Yukarı