2500₺ gaming mouse önerisi

Bütçe
2500
fingertrip kullanıyorum hocam avucumun içi mouse a göre biraz geride oluyor yani palm grip gibi ama el 2-3 cm geride.
Dragonfly veya VXE R1 tercih edilebilir. @pawEn hocam 1800TL idi bi ara hatırlarsınız. Zam yedikten sonra ağırlığından dolayı pek önermek istemiyorum, el çok büyük değilse.

Dragonfly veya VXE R1 tercih edilebilir. @pawEn hocam 1800TL idi bi ara hatırlarsınız. Zam yedikten sonra ağırlığından dolayı pek önermek istemiyorum, el çok büyük değilse.
G3A'da uyumlu hocam orta-büyük eller için fingertip tutuşa. Ayrıca Dfly ile R1 Pro Max'in farkları ne ki? Yani 300 daha verip Dfly üstünü almak mı yoksa şuan bu bütçede razer ne var bilmiyorum o tarz bir şey mi? @Error

Bu arada G3A V2 modelinde Paw3395 var değil mi yanlış hatırlamıyorum umarım.

G3A'da uyumlu hocam orta-büyük eller için fingertip tutuşa. Ayrıca Dfly ile R1 Pro Max'in farkları ne ki? Yani 300 daha verip Dfly üstünü almak mı yoksa şuan bu bütçede razer ne var bilmiyorum o tarz bir şey mi? @Error

Bu arada G3A V2 modelinde Paw3395 var değil mi yanlış hatırlamıyorum umarım.
Hocam şuan Corsair m65 pro kullanıyorum.Ayrıca mouse seçiminde el büyüklüğüne bakıldığını ilk defa görüyorum bundan sonra daha dikkatli olacağım fakat şuan hangi mouse u alacağım kafam karıştı?

Hocam şuan Corsair m65 pro kullanıyorum.Ayrıca mouse seçiminde el büyüklüğüne bakıldığını ilk defa görüyorum bundan sonra daha dikkatli olacağım fakat şuan hangi mouse u alacağım kafam karıştı?
Hocam incelemelere baktığımda G3A ile M65 Pro'nun fingertipte aynı el büyüklüklerinde ikisininde uyumlu olduğunu görüyorum yani eliniz yüksek ihtimalle orta-büyük arası bir şey ve Gladius 3 Aimpoint içinde uyumlu olur.

El boyutunuz ve tutuş şekliniz nedir?
2950'ye alıyorsunuz inceleme gönderiyorsunuz Ryg'ye 2450TL'ye geliyor.

Beyazı 2449 TL 500 iadeyle 1949 TL'ye geliyor.

Geri
Yukarı