2500 lira bandında kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba, 2500 lira gibi bir fiyata oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. Aklımdaki marka HyperX Cloud 2 bildiğime göre hem mikrofon olarak hem dayanıklılık hem de ses kalitesi olarak çok iyi. Sizin de önerebileceğiniz ( kullandığınız) kulaklık var mı?

Çok iyi ses kasmalık.

Hocam ben 5 senedir Arctis 5 kullanıyordum şahsen, artık süngeri falan da parçalandı öldü ama kullanırken çok memnundum. SteelSeries gerçekten kulaklıkları konforlu yapıyor bence. Ses seviyesi kulaklığın pedi biraz boşluklu olduğu için sadece böyle patlayan bir ses vermiyordu ama bence hoştu. Ben de kendime biraz araştırarak Razer BlackShark V2 aldım. Açıkçası piyasadaki en düzgün kulaklıklardan biri gibi hani hiç akarı kokarı yok gibi. İtopya'da 2.190 TL gibi bir fiyata aldım bugün gelir sanırım, link bırakıyorum. Bence bir inceleyin, videosunu izleyin memnun kalırsınız gibi.

Arkadaşlar merhaba, 2500 lira gibi bir fiyata oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. Aklımdaki marka HyperX Cloud 2 bildiğime göre hem mikrofon olarak hem dayanıklılık hem de ses kalitesi olarak çok iyi. Sizin de önerebileceğiniz ( kullandığınız) kulaklık var mı?
Hyper X Cloud II önermiyorum. En lanet kulaklıklardandır. Ses kasmanıza engel olur basları oldukça zayıf (eq'süz bir halt yok).
Yerine Yeni aldığım blackshark v2 öneririm. 1 Aydır kullanıyorum. C2'den sonra ben bunca zaman ne kullanmışım dedim.

Arctis 1 Wireless öneriyorum. Arctis 7 sürücülerini kullanıyor. Kulak pedleri değişebiliyor, tek sorun ses açıp kapatma tekerleği biraz narin zorlamaya ya da hor kullanmaya gelmiyor. 3 Senedir kullanıyorum. Kulak pedleri hala iyi kondisyonda, ses açma kapatma tuşunu zorlamadığın sürece uzun süre götürüyor ki bende hala aktif bir şekilde kulaklık çok iyi çalışıyor. Şu an 2489 tl'ye amazon'da mevcut.

Hocam ben 5 senedir Arctis 5 kullanıyordum şahsen, artık süngeri falan da parçalandı öldü ama kullanırken çok memnundum. SteelSeries gerçekten kulaklıkları konforlu yapıyor bence. Ses seviyesi kulaklığın pedi biraz boşluklu olduğu için sadece böyle patlayan bir ses vermiyordu ama bence hoştu. Ben de kendime biraz araştırarak Razer BlackShark V2 aldım. Açıkçası piyasadaki en düzgün kulaklıklardan biri gibi hani hiç akarı kokarı yok gibi. İtopya'da 2.190 TL gibi bir fiyata aldım bugün gelir sanırım, link bırakıyorum. Bence bir inceleyin, videosunu izleyin memnun kalırsınız gibi.

Hocam daha yeni geldi cihaz, telefon üzerinden şarkı dinledim biraz, açıkçası telefon üzerinden dinleyince biraz ses dağınık ve sahnesi olması gerekenden biraz daha geniş geldi. Telefon üzerinde ses şiddeti bayağı iyi. USB kartı ile bilgisayara takınca gerçekten farklı oldu. Böyle daha sıkı ve dağınık olmayan bir ses vermeye başladı. Telefonda sanki biraz daha böyle uzaktan ve boğulmuş gibi geliyordu ama bilgisayara takınca gerçekten bayağı hoş oldu. Uygulama ve THX kurmadım daha ama tek söyleyebileceğim şey kesinlikle 2018 Arctis 5'ten çok daha şiddetli ses verebiliyor (yeni Arctis'ler nasıldır bilemiyorum). Ve bence ses izolasyonu daha iyi gibi. Benim kafama rahat oturdu şu an ama uzun kullanım nasıl olur bilemem. Birkaç ses kaydı da aldım ve ses temiz gibi şu an.

SteelSeries tüm serileri, Logitech G433 - 733 serileri, HyperX tüm serileri, Razer, Corsair vs. kullanmış birisi olarak dayanıklılık konusunda ve rahatlık konusunda Pro X gibi olanını pek göremedim. SteelSeries kulaklıklarda uzun kullanıma dayalı kafa bandının lastikleri eridiği için kafanıza oturuyor, Logitech G433 - 733 serilerinin mikrofonu bana çok robotik gibi geliyor, HyperX kulaklıkların pek fark edilmese bile dip ses sorunu var Razer ve Corsair kulaklıklara değinmiyorum bile.

Bana kalırsa Gaming ekipmanlar konusunda Logitech en önde gelen firmadır arkasından SteelSeries kovalıyor kalanları faso fiso.

Ek olarak ped kısmına gelirsek deri olan ped fazla terleme yapmıyor ama yağı topluyor her kullanımda temizlenmesi gerek ek olarak içerisinden bir de kumaş ped çıkıyor oda rahat ama ses izole konusunda deri pede nazaran daha zayıf.

Kanka BlackShark v2, v2X, Kraken 3 hyperspense, G435 arasından veya o fiyat bandında ne önerirsin?

Fifine H6 modeline bakabilirsin Kraken v3'ten daha iyi bir ses kalitesine sahip ve saf seste BlackShark V2 ve Cloud 2 ile kapisiyor istersen bir arastir.

Kanka BlackShark v2, v2X, Kraken 3 hyperspense, G435 arasından veya o fiyat bandında ne önerirsin?
Razer'ın kulaklık konusunda pek iyi işler çıkardığını düşünmüyorum kullandığım modelleri gerçekten çok kötüydü, kraken serisini test ettim BlackShark serisi elime ulaşmadığı için bir şey diyemem. G435 alacaksan eğer hafiftir kafanda hissetmezsin, ses kalitesi G Pro X kulaklığa nazaran azıcık daha farklı ama mikrofon kısmında sesini robotlaştırıyor gibi geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı