2500₺ monitör önerisi

Bütçe
2500₺
MP223 varken ikisini de önermem.

Hocam attığınız ürünün stoğu bitmiş maalesef başka bir öneriniz var mıdır?

B

Hocam attığınız ürünün stoku bitmiş maalesef başka bir öneriniz var mıdır?

Biliyorum Game Booster önerilmez ama bu bütçede yapabileceğim çok bir seçenek yok gibi bu ürünleri nasıldır bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Hocam attığınız ürünün stoğu bitmiş maalesef başka bir öneriniz var mıdır?
Atılan Acer modellerine bir şans verilebilir fakat nasillardir fazla bilmiyorum.
Biliyorum Game Booster önerilmez ama bu bütçede yapabileceğim çok bir seçenek yok gibi bu ürünleri nasıldır bilginiz var mı?
Elinizde kalacağı kesin bir süreye.

Atılan Acer modellerine bir şans verilebilir fakat nasillardir fazla bilmiyorum.

Elinizde kalacağı kesin bir süreye.
Gameboosterdan vazgeçiyorum tamamen, size iki adet daha acer modeli gönderiyorum şimdi. Size göre daha önce gönderdiklerim de dahil olmak üzere bunlardan en mantıklı olanı hangisi?

Gameboosterdan vazgeçiyorum tamamen, size iki adet daha acer modeli gönderiyorum şimdi. Size göre daha önce gönderdiklerim de dahil olmak üzere bunlardan en mantıklı olanı hangisi?
Bilgim yok bu modeller hakkında, yanlış yönlendirmek istemem.

VY249he modeline bakmanı tavsiye ederim.

Hocam ilk olarak başka bir ürün aldım, bunu belirtmediğim için ben hatalıyım fakat bir mevzu daha var. Başlıkta, içerikte ve daha sonraki mesajlarımda 2500/2750₺ civarı bir monitör baktığımı yazmama rağmen neden fiyatın üstünde monitör öneriyorsunuz bunu anlamıyorum. İyi günler.

Geri
Yukarı