2500₺ PC Toplama

Topladığınız sistem çok dengesiz. Monitör olarak bunu öneririm; AOC 21.5" G2260VWQ6 75Hz 1 ms Full HD HDMI FreeSync GAMING MONITOR.
2.5k.PNG

Sadece oyun odaklı bir sistem olacak ise R3 alman saçma. Hem i3 7100 daha ucuz.
Eğer 4 GB bir ekran kartı istiyor iseniz GTX 1050 Tİ harika olur. Eğer 2 GB derseniz GTX 1050 yerine RX 560 tercih edin derim.

Arkadaş Amazon'dan mı alıyor? Amazon'dan daha pahalıya gelirken neden Amazon'dan alsın? Oyun performansı iyi kısmını neye dayanarak söyledin? Eğer her oyunsa dediğin yanlış. Her iki işlemcinin de öne çıktığı oyunlar var.

Arkadaş Amazon'dan mı alıyor? Amazon'dan daha pahalıya gelirken neden Amazon'dan alsın? Oyun performansı iyi kısmını neye dayanarak söyledin? Eğer her oyunsa dediğin yanlış. Her iki işlemcinin de öne çıktığı oyunlar var.
Arkadaş vatan dan mı alıyor? Sizi bilmem ama izlediğim videolarda yüzde 70 civarında önde gibi gözüküyor. Ayrıca OC ve 4 çekirdek dersek ben GTX 1050 Tİ ile i3 7100 kullanıyorum ve en fazla yüzde 70/60 kullanım gördüm. Ondan dolayı OC hiç gerek yok. Ayrıca Sony Vegas Pro yu da kullanan birisi olarak hiç "ah bi R3 1200 olaydı." demedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı