Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Bana 2500₺, zorlarsam maksimum 2750₺ tablet önerisinde bulunabilir misiniz? Tablet YouTube, Brave, Discord, WhatsApp, Roblox için kullanılacak. Kasma yapmasın çok fazla, depolaması 32 GB ve üstü olsun. Depolama az gelirse SD kart alırım zaten. Onun dışında RAM de 1-2 GB gibi az olmasın. Şarjı 1-2 gün gitsin. Android olsun. 2-3 yıl güncelleme alsın ama 6-7 yıl kullanayım. Aklımda Samsung Galaxy Tab A8 ve Lenovo Tab M10 var şuan.

Bu bütçede bunlar imkansız. Dediğiniz iki tablet de bütçenin üstünde. Lenovo'da 2 GB RAM var. Güncelleme almayacaklar 2, 3 sene, unutun onu. 6, 7 sene de kullanamazsınız o kalitede ürünleri. Kasma da yapacaklar. Hele Roblox'ta çok zorlanacaklar.
Samsung Galaxy Tab A8, Vatan Bilgisayar'da ucuz.
Biraz daha sistem performansını kısarsam şarjı 2 gün değil de, 1 gün de olabilir. Benim tek şartım var, yeter ki kasmasın. Piranha 7008 sonrası tabletlere bakmak bile istemiyorum. Bir grafik tabletimi ve Piranha 7008'i satıp alacağım. Bir de Brave, Discord, WhatsApp açsın, uzun ömürlü olsun yeter. Roblox ve Minecraft için de biraz gecikme olsun, ben kabulüm. Depolama da çok az olmasın ama bu önemli değil.

Samsung Galaxy Tab A8, Vatan Bilgisayar'da ucuz.
Biraz daha sistem performansını kısarsam şarjı 2 gün değil de, 1 gün de olabilir. Benim tek şartım var, yeter ki kasmasın. Piranha 7008 sonrası tabletlere bakmak bile istemiyorum. Bir grafik tabletimi ve Piranha 7008'i satıp alacağım. Bir de Brave, Discord, WhatsApp açsın, uzun ömürlü olsun yeter. Roblox ve Minecraft için de biraz gecikme olsun, ben kabulüm. Depolama da çok az olmasın ama bu önemli değil.
Hocam attığınız tablet değil kılıf.

Bu tür tabletlerin saydığınız işlevleri yerine getireceğini sanmıyorum. 2 GB su gibi akar gider.
Peki, iyice kısayım bu işlevleri. Uzun ömürlü olsun, sadece Discord, WhatsApp, Brave gibi sistem gereksimi düşük olan uygulamaları çalıştıran, çok da kasmayan bir tablet önerir misiniz? Bütçeyi 3000₺ yapıyorum.

3000 TL'ye çok da kasmayan cihaz bulmanız imkansız.
Gecikme olabilir. Sıkıntı yok. Ama kasmasın. Daha doğrusu çok kasmasın. Yani bir uygulamayı 5dk. gibi çok uzun bir sürede açmasın. Piranha 7008'de bunu yaşadım ve bıktım usandım.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite nasıl?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı