2500 TL 1 TB SSD önerisi

Bütçe
2500

Skalva

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Acer Nitro AN16-41
İyi Akşamlar,

Laptop için 2500 lirayı geçmeyecek şekilde 1TB'lık SSD arıyorum. Okuma yazma hızı rezil olmadığı ve oyunları akıcı bir şekilde çalıştırdığı sürece gerisi önemli değil. Yalnızca kaliteli olsun ve stabil bir performans göstersin yeter. Eğer almaya değer 2 TB'lık SSD'ler de mevcut ise önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bi Cpu-Z ekranı iyi olurdu.

Bugün ram ile harddiski 2. Kere karıştırdım sanırım bu işleri bırakma zamanı gelmiş neyse bakıyorum şimdi hocam.

Laptop olduğu için m.2.

Bu arada şunu da belirtmem lazım ki ek NVMe M.2 SSD olarak kullanacağım yani DRAM gerekli olur mu bilmiyorum Windows zaten diğer SSD de yüklü.

Pro olan bütçeni biraz aşıyor. Aşamam dersen G2 al. DRAM gerekli olmasa bile bu bütçedeki SSD'lerin çoğu DRAM'li zaten.

Çok teşekkürler. Sizce 2TB'lık almak istesem bütçeyi ne kadar arttırmam gerekir? Aynı zamanda indirim beklememi tavsiye eder misiniz gaming gecesi tarzı? Teşekkürler tekrardan.

Çok teşekkürler. Sizce 2TB'lık almak istesem bütçeyi ne kadar arttırmam gerekir? Aynı zamanda indirim beklememi tavsiye eder misiniz gaming gecesi tarzı? Teşekkürler tekrardan.
4200 bu.

Pro olan bütçeni biraz aşıyor. Aşamam dersen G2 al. DRAM gerekli olmasa bile bu bütçedeki SSD'lerin çoğu DRAM'li zaten.

G2 modelini alsam Windows kurduğumda ve oyun oynarken hız konusunda sorun yaşar mıyım? Ana kartım PCI 3 olduğu için alttaki mantıklı gelmedi.

Geri
Yukarı