2500 TL 650W PSU'lu kasa önerisi

Bütçe
2000-2500
Jumbum güvenilir site mi bilmiyorum, PSU ile birlikte alınmaz o ayrı konu.

PSU'yu SilentStorm Cool Zero seç de, kasa olarak istersen DLS480 al istersen DLX21 al.
Başka bir arkadaşa dlx21 önerdiğimde jumbundan aldığını söylemişti, sonrasında bir sorun yaşatığını iletmedi o yüzden sorun çıkmaz herhalde.
DLS 480 & Coolzero ikilisi bu bütçede en iyisi, sakın ucuz olduğu için Spec Delta alma. Corsair'in en berbat kasası.
Dlx21, dls480'den daha iyi bir modeldir bence ya, aşağı yukarı aynı modeller, boyutlar benzer, tasarımlar benzer ama 21'de ekstra 2 fan slotu var, faydasını görüyorum diyebilirim. Yandan giren hava öndekiyle çarpışıp kasa içinde güçlü bir akım yaratıyor.

Kasa konusunda öyle zaten, içindeki güç kaynağı Coolzero kadar iyi bir güç kaynağı değil.
Ayrı alınmasını önerdim ben de, dediğinize katılıyorum içindeki psu'ya güvenilmez.

Size önerdiğim kasanın resmini de atayım. Yanları menteşeli çok rahat açılıyor. Önde 3, üstte 3 (360mm aio desteği), yanda 2 ve arkada 1 fan desteği var. Önde 3 ve arkada 1 fan ile geliyor. Tuşundan fanların ışığı değişiyor ama hızları sabit, içinde fan portu bulunuyor 6 pinli fan alırsan porta baglayıp ışıkları senkronize edebilirsin. Mesh, hava akışı harika.
teşekkür ederim

Geri
Yukarı