2500 TL APU sistem önerisi

Angry Angel

Kilopat
Başlıkta da belirttiğim gibi, 2000-2500 TL arasında APU bir sistem istiyorum, arkadaşlar. APU sistemler ile ilgili bir bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim, güncel oyunları ortalama seviyeye yakın şekilde açabilecek bir sistem istiyorum, arkadaşlar. Genel olarak günlük işler için kullanılacaktır. Canlı ders verebilme, film izleme, ara sıra oyun oynama. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

O fiyata biraz zor olur. APU’da 16GB RAM çok önemli ama 8GB 2200G’li bir sistem çıkartılır. Elinizde herhangi bir ürün var mı? Boş kasa, HDD gibi.

O fiyata biraz zor olur. APU'da 16 GB RAM çok önemli ama 8 GB 2200G'li bir sistem çıkartılır. Elinizde herhangi bir ürün var mı? Boş kasa, HDD gibi.

Maalesef sadece çevre birimleri var.

Bu ikisinden daha iyi bir tercih var mıdır aradığım fiyat segmentinde?

İkisi arasında hangisi daha iyidir?

Son düzenleme:
Kendin toplarsan biraz da kasadan kısarsan daha uyguna toplarsın.

işlemci : Ryzen 3 2200G 1276TL
RAM : 8GB 3200MHz 400-420TL arası
SSD : 240GB 300TL

Dediğim gibi kasadan kısman gerek. Güç kaynağı Aerocool 400W var 250TL olması lazım. Yanına 1 tane de kasa mis gibi olur. Keşke boş kasan olsaydı. Letgo da filan 25-50TL’ye bulursun.

Boşta kasam yok ama eğer topladığımda daha uygun olacaksa bir sistem toplamama yardım ederseniz de sevinirim. Çok üst düzey bir şey istemiyorum açıkçası.

Eğer halen araştırıyorsanız ve ikinci el düşünüyorsanız kendi sistemimi bırakayım ben.

2200g-ve-16gb-apu-sistem.1611391

Sistem hakkında bilgi alabilir miyim? Oyun performansı, sıcaklık değerleri vs.
Arkadaşlar hala istediğim gibi bir kasa bulamadım bütçeyi 3000 TL'ye kadar çıkardım. Yorumlarınız benim için önemli. Biraz araştırdım 2200G ve 16 GB RAM olması yetecektir diye düşünüyorum.

Sistem hakkında bilgi alabilir miyim? Oyun performansı, sıcaklık değerleri vs.

Denememi istediğiniz oyunları yazarsanız oyun içinde sıcaklık değerlerini test edip söyleyebilirim. 30 dakikalık FurMark testinde maksimum 74 derece oldu. Denememi istediğiniz stres testleri varsa deneyebilirim.

Denememi istediğiniz oyunları yazarsanız oyun içinde sıcaklık değerlerini test edip söyleyebilirim. 30 dakikalık FurMark testinde maksimum 74 derece oldu. Denememi istediğiniz stres testleri varsa deneyebilirim.

Testler bir şekilde halledilir orası sorun değil teslimat ne şekilde olacak onu öğrenebilir miyim? Çünkü Ankara'ya gelip elden alma ihtimalim yok diyebilirim. Ayrıca sistemi ne zaman topladın onu da öğrenebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı