2500 TL bilgisayar önerisi

Hocam yok iyi bilgisayar değil bu dediğiniz. 10 yaşında işlemcisi var.
İleride güncelleyeyim deseniz bir sürü bela almayın bunu az daha sabredin biliyorum çok zorlar ama değecektir iyi ki bunu almışım iyi ki technopattakileri dinlemişim dersiniz. İleride güncellemek çok kolay olacaktır artı olarak.
Hocam GTA 5, Valorant için çok iyi bilgisayarlara gerek yok. Bence fazla zorlamaya gerek yok. Yeterli bir bütçe ayırmış.

Hocam GTA 5, Valorant için çok iyi bilgisayarlara gerek yok. Bence fazla zorlamaya gerek yok. Yeterli bir bütçe ayırmış.

Hocam yapma Allah aşkına ya kardeşim bile olsa 10 senelik işlemciyi aldırmam güncellemesi dert parça eklemesi apayrı bir dert DDR4 APU sistem almak çok daha mantıklı ama bütçe arttırmak lazım bana kalsa bu sistem asla alınmaz DDR4 olupta içerisinde GT 1030 olsaydı kabul lakin DDR 3 sistem güncellerken PSU ayrı güncelleyeceksin anakart ayrı işlemci RAM'ler ayrı bu sıkıntılı iş bana kalırsa alınmaz tabii ki yeterli GTA 5 için lakin Valorant için aynısını diyemeyeceğim sürekli güncellenen bir oyun 2 gün sonra güncellemeyle FPS değerlerinin düşmeyeceği ne mâlum. Bence alınmaz ama tabii yine sizler bilirsiniz.

Hocam yapma Allah aşkına ya kardeşim bile olsa 10 senelik işlemciyi aldırmam güncellemesi dert parça eklemesi apayrı bir dert DDR4 APU sistem almak çok daha mantıklı ama bütçe arttırmak lazım bana kalsa bu sistem asla alınmaz DDR4 olupta içerisinde GT 1030 olsaydı kabul lakin DDR 3 sistem güncellerken PSU ayrı güncelleyeceksin anakart ayrı işlemci RAM'ler ayrı bu sıkıntılı iş bana kalırsa alınmaz tabii ki yeterli GTA 5 için lakin Valorant için aynısını diyemeyeceğim sürekli güncellenen bir oyun 2 gün sonra güncellemeyle FPS değerlerinin düşmeyeceği ne mâlum. Bence alınmaz ama tabii yine sizler bilirsiniz.

Ya da parçaları toplayıp bilgisayar toplayabilir miyim?

Ya da parçaları toplayıp bilgisayar toplayabilir miyim?
Daha pahalıya gelir hocam biraz daha bütçeni arttır gerekirse çalış didin. 4 bin tl oldu mu elinde bazen güzel indirimler oluyor yakalarsın birisini mis gibi alırsın. O zamana kadar da internet kafeye gidersin. Ben bu şekilde 8 ay anakart tamiratı yaptım, elimdekileri sattım ve 13.8k ya pc topladım. Sanada tavsiye ederim.

Hocam ben bütçe yeterli dedim. Linkteki bilgisayar zaten alınmaz. Ayrıca ddr3 olması vs çok sorun değil i7 3770 işlemci ile gtx 1060 gibi kartlar kullanılabilir. Buda günümüz için gayet yeterli.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı