2500 TL bilgisayar toplama

RaymeX_06

Decapat
Daha fazla  
2500 TL bir bütçem var. Bana güzel bir oyun PC lazım. Yardım edebilir misiniz? Sadece işlemci, anakart, RAM ve ekran kartı gerekli. Ama APU da olabilir.

Öncelikle "güzel bir oyun PC" düşüncenizi bir kenara bırakalım. 2. el bakmak gerekiyor bu bütçede çünkü sıfır kalmadı bu fiyata. Bu fiyata alacağınız kasa da yeni oyunları düşük ayarlarda anca oynatacaktır; eski oyunları veya LoL, CS, Valorant gibi oyunlar için ise yeterli olabilir. Bulunduğunuz bölgedeki 2. el sistemleri atın, değerlendirelim.

Konu sanki 2016'da açılmış da moderatörler 6 sene onaylamayı unutmuş gibi :d

Öncelikle "güzel bir oyun PC" düşüncenizi bir kenara bırakalım. 2. el bakmak gerekiyor bu bütçede çünkü sıfır kalmadı bu fiyata. Bu fiyata alacağınız kasa da yeni oyunları düşük ayarlarda anca oynatacaktır; eski oyunları veya LoL, CS, Valorant gibi oyunlar için ise yeterli olabilir. Bulunduğunuz bölgedeki 2. el sistemleri atın, değerlendirelim.

konu sanki 2016'da açılmış da moderatörler 6 sene onaylamayı unutmuş gibi :d

Bana 0 gerek yok zaten. Sadece parça önerisi yapın :)

GTA 5 ve Valorant oynatabilsin düşük ayarlarda yeter.

Xeon işlemci veya intel 3-4. nesil işlemci bakabilirsiniz 2. el sitelerinde. Ekran kartı olarak işiniz zor. Şöyle bir sistem gözüme çarptı, ekran kartının modeli neymiş bir sorun:

Xeon işlemci veya Intel 3-4. nesil işlemci bakabilirsiniz 2. el sitelerinde. Ekran kartı olarak işiniz zor. Şöyle bir sistem gözüme çarptı, ekran kartının modeli neymiş bir sorun:

İyiymiş aslında teşekkürler😅

Geri
Yukarı