2500 Tl Bütçeye Sistem Topluyorum

Sistem önerilerinize göre şu hali aldı ekran kartı konusunda biraz çekingen yaklaşıyorum. Bütçe biraz düştü. Herkes bu ekran kartının battlefield 4 gibi oyunları ultra da oynattığını söylüyor grafik takıntım yok ama bu sistem ihtiyaçlarımı karşılayacaksa bu haliyle alayım diyorum. 2500 bütçe var diye 2500 lirayı da zorlamak istemiyorum.

eXrQRR.png

Aslında eğer ilerisini düşünüyorsanız 2500 lirayı da sonuna kadar kullanmalısınız. Burada ekran kartını GTX760 seçebilirsiniz.

Pek o zaman şuan ki ekran kartını çıkarıp yerine sizin önerdiğiniz şu ekran kartını koyayım bütçe biraz aşılıyor ama ona laf etmezler.

GTX770 Twin Frozr GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kartı - PCI-E - Ekran Kartları - Vatan Bilgisayar

Teşekkürler herkese yardımları için. İnşallah hayırlı bir sistem olur benim için. Topladığım zaman resmini atarım buraya.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı