2500 TL ekran kartı önerisi

Zaex

Hectopat
6000 TL'ye PC toplayacağım. Hangi ekran kartı konusunda kararsız kaldım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
6000 TL'ye PC toplayacağım. Hangi ekran kartı konusunda kararsız kaldım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Sapphire Pulse RX 5600 XT 11296-01-20G 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Kesinlikle bu kartı satın almalısın. 2060 gücünde ve çok daha ucuz. Eksi yönü ise şansına bağlı driver sorunları olabilir. Bende RX 5700 var hiç sorun yaşamadım. Dediğim gibi şansına bağlı ama o fiyata çok iyi bir kart olduğunu belirteyim.

Sapphire Pulse RX 5600 XT 11296-01-20G 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe kesinlikle bu kartı satın almalısın. 2060 gücünde ve çok daha ucuz. Eksi yönü ise şansına bağlı Driver sorunları olabilir. Bende RX 5700 var hiç sorun yaşamadım. Dediğim gibi şansına bağlı ama o fiyata çok iyi bir kart olduğunu belirteyim.

MSI'ın modeli daha ucuz olmasına rağmen neden daha pahalı ve marka anlamında daha az güven veren Sapphire'i alsın?

MSI'ın modeli daha ucuz olmasına rağmen neden daha pahalı ve marka anlamında daha az güven veren Sapphire'i alsın?
MSI RX 5600 XT MECH OC 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu modeli diyorsanız MECH OC modelleri kronik sorunlu. Bende MECH GP OC var. MECH OC modelleri 80 dereceyi geçiyor. MECH GP OC modeli ise oyunlarda 65-70 derece alıyor. O yüzden Sapphire marka bir ekran kartı tavsiye ettim.
MSI RX 5600 XT MECH OC 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu modeli diyorsanız MECH OC modelleri kronik sorunlu. Bende MECH GP OC var. MECH OC modelleri 80 dereceyi geçiyor. MECH GP OC modeli ise oyunlarda 65-70 civarlıran geziyor. O yüzden Sapphire marka bir ekran kartı tavsiye ettim.

Hardware Unboxed kanalı dahil bir çok yerde en iyi 5600 XT modellerinden birisi seçilmişken (Pulse) çok daha güçlü 5600 XT ve DLSS 2.0 destekli 2060 yerine gidip piyasası 2000 TL olan 1660S'e 2500 TL mi versin? O kartların segmentleri ve güçleri bile çok farklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı