2500 TL fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, 2500 TL fiyat bandında Xiaomi Note 8 Pro dışında alınabilecek hangi telefonlar var?

Realme 7 :D
kamerasını beğenmezsen Note 9S ama kamerasının olduğu kısmı iyi temizle.
Eğer ki pek oyun oynamazsan ikisi de değil M.21 veya M31s.
Oyun oynamayacağım, pek oyun oynanayan biri değilim. Instagram da geziyorum daha çok, birde kamerasının iyi olmasını istiyorum. Bu fiyat bandında kamerasından çok çok iyi birşey beklemiyorum fakat gördüğüm üzere Xiaomi Note 8 Pro'nun kamerası gayet tatmin edici.

Oyun oynamayacağım, pek oyun oynanayan biri değilim. Instagram da geziyorum daha çok, bir de kamerasının iyi olmasını istiyorum. Bu fiyat bandında kamerasından çok çok iyi bir şey beklemiyorum fakat gördüğüm üzere Xiaomi Note 8 Pro'nun kamerası gayet tatmin edici.

Hocam M31s ve M.21'i önermemin sebebi bataryasının yüksek olması ve genellikle o fiyatlarda çok nadir bulunan süper AMOLED ekrana sahip olmaları yani oyun oynamayacak genellikle Instagram'da gezecek biri için çok çok güzel bir seçenek.

Hocam M31s ve M.21'i önermemin sebebi bataryasının yüksek olması ve genellikle o fiyatlarda çok nadir bulunan süper AMOLED ekrana sahip olmaları yani oyun oynamayacak genellikle Instagram'da gezecek biri için çok çok güzel bir seçenek.
Hocam M31s hoş telefon fakat şuan 2900 TL civarlarında, telefonum bozuldu ve birkaç gündür telefonsuzum sıkıntılar çıkıyor. İş vs. konusundan, M21'i ise pek beğenemedim, 2300 TL için Süper Amoled gerçekten baya iyiymiş. Fakat ben Xiaomi Note 8 Pro alacağım sanırım, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı