2500 TL FX 6300 GTX 950 Sistem Toplama

Samet3327

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir sistem kurdum. 2500 TL bütçem var, Intel ile AMD arasında gidip geliyorum. İlk defa sistem kuruyorum, eksik bir şey varsa düzeltirseniz sevinirim. GTA 5 Online ve birkaç sene içinde çıkacak oyunlar için yeterli olur mu?
041.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX950 ekran kartı alacaksanız, 700W psu fazla gelecektir. Fotoğraftaki işlemci yerine İntel i3 6100'ü alabilirsiniz. Eğer overclock yapmayacaksanız MSI B150M Bazooka anakartını alabilirsiniz. HDD olarak linkteki modeli alabilirsiniz. Ramları 2133 mhz alırsanız boşuna para vermemiş olursunuz. Ekran kartını da Asus alabilirsiniz, artan paraylada bu ssdyi alabilirsiniz: Samsung 250GB 850 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD. Veya benim önerdiğim SSD'siz sistemi alabilirsiniz.

SSD'siz sistem:
Ekran Alıntısı.PNG

SSD'li sistem:
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Arkadaşların topladığı Skylike sistemleri almanızı öneririm. FX' ler oyun sistemi için çok güçsüz kalıyorlar İntel' deki muadilleri ile karşılaştırıldığında.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı