2500 tl GTX 750 Ti Sistem Toplama

Sinerji bilgisayar nerede nerden toplatabilitim ?
Üsküdar'da ofisleri var. Ancak elden satışları yok. İnternet üzerinden sipariş veriyorsunuz ve ürünlerin montajını yapmalarını oradan talep ediyorsunuz. Montaj için 20 lira gibi bir ücret alıyorlar. İsterseniz ofislerinden alabilirsiniz sisteminizi yada kargoyla evinize gönderiyorlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,1 KB · Görüntüleme: 403
Üsküdar'da ofisleri var. Ancak elden satışları yok. İnternet üzerinden sipariş veriyorsunuz ve ürünlerin montajını yapmalarını oradan talep ediyorsunuz. Montaj için 20 lira gibi bir ücret alıyorlar. İsterseniz ofislerinden alabilirsiniz sisteminizi yada kargoyla evinize gönderiyorlar.
Peki bi sikinti olurmu biyerde okufum arkadas vatanda toplamaya goturdum kullanilmis urunu felan kakaliyolarmis yani bir sikinti olurmu ?

Peki bi sikinti olurmu biyerde okufum arkadas vatanda toplamaya goturdum kullanilmis urunu felan kakaliyolarmis yani bir sikinti olurmu ?
@heavystorm01 Bu kardeş geçenlerde sistem toplamıştı. Sana yardımcı olabilir. Ben hakkında kötü birşey duymadım. Güvenilir bir firma. O işleri genelde büyük firmalar yapar. Bu tarz küçük, esnaf gibi olan firmalarda genelde görmedim, duymadım. Ama şöyle birşey var ki çoluğumu çocuğumu inventusa emanet ederim. inventus bu alanda bence en güvenilir firmadır.

Sinerji' den alışveriş yapan arkadaşlarım mevcut fakat büyük bütçeli değildi. Kullanılmış parçaları takma gibi birşey olmaz diye düşünüyorum... İnventus' tan Aralık 2010' da kendi sistemimi topladım, test süreçlerindeki bilgilere kadar herşeyiyle sapasağlam yolladılar. İnventus biraz pahalı ama arkadaşın dediği gibi...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı