2500 TL GTX 960 Sisteme Tavsiye

Metin Topcuoglu

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar 2500 tl'lik bir sistem almayı düşünüyorum. Sistem toplama çok bir bilgim yok ama bu sistem aklıma biraz yattı. SSD dahil 2500 tl bütçem var. Sistemim bu, tavsiyelerini bekliyorum.:kulaklık:

Screenshot_2015-11-15-22-59-36.png

Evet arkadaşlar 2500 tl'lik bir sistem almayı düşünüyorum. Sistem toplama çok bir bilgim yok ama bu sistem aklıma biraz yattı. SSD dahil 2500 tl bütçem var. Sistemim bu, tavsiyelerini bekliyorum.:kulaklık:

Eki Görüntüle 117840
Gayet güzel toplamışsın kardeşim, sistem toplamayı fazla bilmemene rağmen. İş görür. :)
Bu arkadaşımızın topladığı DDR4 sistemi de dikkate almalısın sana güzel bir iyilik edip güncel sistem tavsiye etmiş. Daha detaylı bilgide verebilir.

Kısa bir zaman içinde başımız şöyle bir şey geçti i7 4790k platformlu ddr3 980Ti 'li (ZT-90505-10P) bir sistem topladım arkadaşıma sistem 1 sene içinde Chipset ve GüçKaynağı arızalandı garantiye verdik ürünü iadeye aldılar (Arıza veren parçalar patates bir sistem değil kısa olsun diye özetledim.) sonra aynı ürünlerden istedik stokta yok, sonra aramadığımız yer kalmadı kendi aradığımız serili Anakart Türkiyede bulamadık sonra bütün parçaları iade ettik şansımıza şimdi i7 6700k GTX1080 sistem topladık.. :şipşak:
Eğer geçen sene arkadaşım 2 hafta sabretseydi i7 6700k bir sistem toplayacaktım ve yedek parça için zaman kaybı yaşamayacaktım ama her şeyde bir hayır vardır, şimdi sistemi tamamen Update yaptık.. yine 2 hafta daha bekleseydi 7700k sistem toplayacaktım düşünün artık hep 2 haftayla kaçırdı sabırsızlıktan.:vıy::puro:
Sistemin ne kadar güncel olursa güncellemek veya yedek parça temini etmen daha kolay olur..:melek:;)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı