2500 TL güncel sistem toplama

DodemonX

Hectopat
2500 TL güncel sistem oyun bilgisayarı toplayacağım. Kime toplatabilirim önerilerinizi bekliyorum. Ryzen işlemcili mi iyi olur? İntel işlemcili bir sistem mi olur? Sizlerden bilgi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel İ3 8100 için tüm model anakartlar piyasaya çıksın öyle intel toplanabilir. Hemen toplayacaksanız Ryzen 1200 ve GTX1050Tİ ile güzel bir sistem toplanabilir. Şuan telefonda olduğum için toplayamıyorum. Arkadaşlar görünce yardımcı olacaktır.

8. Nesil çıkmasına rağmen bazı modelleri ülkemizde henüz satışta değil. O yüzden tavsiyem uygun fiyatlı modellerin ülkemize gelmesini bekleyin. Tabi iş acil ise Ryzen 3 + GTX 1050 ti ikilisinden oluşan bir PC toplayabilirsiniz. Yada imkanınız varsa fiyatı 3000 liraya çıkartıp bu sistemi hazır olarak alabilirsiniz. Sinerji DCA1050ti (Donanım Arşivi) Ryzen 1400 8GB 1TB GTX1050ti

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı