2500 TL Intel i5 6500 GTX 1050 Ti Sistem Toplama

Bu sistemi toplamak gelecek yıllar için iyi olur mu?

• Evet

Oy: 7 87,5%
  • Hayır

Oy: 1 12,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8

Eyüp Topal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Technopat'ın toplamış olduğu 2500 TL'lik sistemi toplamak istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçem bütün bileşenleri tek seferde almak için uygun değil. Parça parça alacağım. Yüksek performans isteyen oyunları tabii ki oynamak isterim fakat sistemin de kapasitesi belli. Bu yüzden ekran kartını daha sonra alacağım.

Biraz da video işliyorum. Video işleme de işlemciye yük bineceği için bana en uygun olabileceğini düşündüğüm Intel Skylake i5 6500 almayı planlıyorum. Sistemdeki 120 GB SSD'yi linkteki 240 GB ile değiştireceğim.
Ortalama fiyat ekran kartı olmadan 1900 TL olacak. Ekran kartını almak istediğimde en düşük 1050 Ti olarak hedefledim. Sizce bu sistemi toplamalı mıyım? Eklemek istediğiniz ve ya şundan kısarsan daha iyi olur dediğiniz bileşenler var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 470 öneririm. 120 TL daha verip 20 fps fazla alırsın. Tabi bazı oyunlarda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı