2500 TL intel sistem tavsiyesi

Hocam yazın toplayacaksan bekleyeceksin. Dolar düşebilir ve bileşenler daha fazla sitede bulunacak , oturacak. Üstelik 14 nm lik hbm-gddr5x kartlar gelecek yazın aç konuyu hem o zamana kadar ek para da katabilirsin .

Hocam yazın toplayacaksan bekleyeceksin. Dolar düşebilir ve bileşenler daha fazla sitede bulunacak , oturacak. Üstelik 14 nm lik hbm-gddr5x kartlar gelecek yazın aç konuyu hem o zamana kadar ek para da katabilirsin .
Ben sekizinci sınafa giden bir öğrenciyim teog dan hemen sonra alacağım aslında planım geçen sene yazın idi 1600 tl civarı ama üstüne bu kadar koydum yeni nesil gelecek ekran kartları bu serilere göre ucuz mu olur?

Ben sekizinci sınafa giden bir öğrenciyim teog dan hemen sonra alacağım aslında planım geçen sene yazın idi 1600 tl civarı ama üstüne bu kadar koydum yeni nesil gelecek ekran kartları bu serilere göre ucuz mu olur?

Orası belli olmaz da mimariler değişecek daha iyi kartlar çıkar. Kartlar pahalı olsa bile dolar düşebilir diğer parçalar ucuza gelebilir ddr4 ramler (2400 mhz ) 115 tl ye bile var.

Bende LYS'den sonra toplamayı düşünüyorum, bu sırada dolar düşebilir, yeni nesil ekran kartları pahalı olsa dahi eski nesilin fiyatlarını aşağı çekecektir diye düşünüyorum.

Teog geçsin aklımda bir sistem var onu topluyacam
Bende 8.Sınıf öğrencisiyim ve teogdan sonra bende toplamayı düşünüyordum lakin nvidia pascal mimarisi kartları duyurdu ve yazın çıkması bekleniyor. Bu yüzden hazirana kadar beklemeyi düşünüyorum. Bence bekle aceleye gelmesin :D Bu arada teogda başarılar , umarım iyi geçer.

Bende 8.Sınıf öğrencisiyim ve teogdan sonra bende toplamayı düşünüyordum lakin nvidia pascal mimarisi kartları duyurdu ve yazın çıkması bekleniyor. Bu yüzden hazirana kadar beklemeyi düşünüyorum. Bence bekle aceleye gelmesin :D Bu arada teogda başarılar , umarım iyi geçer.
Saol kardeşim sanada başarılar bende yazın alacaktım babamla anlaştık teogdan 10 yanlış altı gelirse hemen alacam zaten ekran lartınıda amd tercih edicem büyük bir ihtimalle

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı