2500 TL işlemci soğutucu tavsiyesi

Daha fazla  
Yeni işlemci alacağım ve işlemci soğutucumun kötü olduğunun farkındayım. Bu yüzden işlemci ile birlikte bir hava soğutucusu da almak istiyorum.
Aklımı karıştıran konu, kasaya sığıp sığmayacağı RAM'lere temas edecek bir soğutucu tercih etmek istemiyorum.
Bütçe 2.000- 2.500 TL. Fiyat performans ürünü olursa daha iyi olur.

Sistem:
ASUS Prime B450M K II
HyperX Fury DDR4 3600MHz 2x8
AMD Ryzen 5 3500X (5600X alacağım)
ASUS TUF RTX3060 Ti
ASUS TUF GT301 ATX Kasa
Cooler Master 650W V650 SFX 80+

Yeni işlemci alacağım ve işlemci soğutucumun kötü olduğunun farkındayım. Bu yüzden işlemci ile birlikte bir hava soğutucusu da almak istiyorum.
Aklımı karıştıran konu, kasaya sığıp sığmayacağı RAM'lere temas edecek bir soğutucu tercih etmek istemiyorum.
Bütçe 2.000- 2.500 TL. Fiyat performans ürünü olursa daha iyi olur.

Sistem:
ASUS Prime B450M K II.
HyperX Fury DDR4 3600MHz 2x8.
AMD Ryzen 5 3500X (5600X alacağım)
ASUS TUF RTX3060 Ti.
ASUS TUF GT301 ATX kasa.
Cooler Master 650W V650 SFX 80+

Overclock yapmayacaksan X modeline boşuna para vermenin anlamı yok düz 5600 al.

Overclock yapmayacaksan X modeline boşuna para vermenin anlamı yok düz 5600 al.

Neden gülme emojisi attınız ki? Alınmaz falan deyip düzgünce konuşmak varken. Ben o kadar para vermesin diye dedim. Yoksa onun bile yeterli olacağını düşünüyorum.

Neden gülme emojisi attınız ki? Alınmaz falan deyip düzgünce konuşmak varken. Ben o kadar para vermesin diye dedim. Yoksa onun bile yeterli olacağını düşünüyorum.

Dostum amacım dalga geçmek değil ama herkese lütfen aynı soğutucuyu önerme. Fazlası ile yeter demen komiğime gitti sadece. Yeter, yetmez demiyorum ama adam 5600X alacağım demiş ona fazlası ile yetmez.

Dostum amacım dalga geçmek değil ama herkese lütfen aynı soğutucuyu önerme. Fazlası ile yeter demen komiğime gitti sadece.

Bu bile yeter dedimde her neyse. Benim de bir konum var hiç mesaj gelmedi. Bakabilir misiniz o konuyada. Ben bulamadım soğutucu. Ayrıca soğutucuyu nasıl seçeceğimi pek fszla bilmiyorum.

Kavga etmeniz konusunda hiç bir anlam çıkaramadım. Ütopyada çeşit çeşit soğutucu mevcut dilerseniz oradan müşteri temsilcisi ile fikir alış-verişi yapıp çözüme kavuşturabilirsiniz. İyi şanslar.

Kavga etmeniz konusunda hiçbir anlam çıkaramadım. Ütopyada çeşit çeşit soğutucu mevcut dilerseniz oradan müşteri temsilcisi ile fikir alış-verişi yapıp çözüme kavuşturabilirsiniz. İyi şanslar.

Dostum,

Adamlar kendi reklamını yapıyor. Ayrıca her şeyin ucuzunu İtopya satmıyor ki. Ucuz almak varken neden gidip de pahalı yerden alsın? Ayrıca tek tek konuşun diyorsunda müşteri hizmetleri adamakıllı cevapta vermiyor. Cevap vermemesini geçtim. Kendi ürünlerini sana satmak için çabalıyorlar. Bilgin yoksa lütfen sus.

Nerede göremedin konunu.

Geri
Yukarı