2500 TL kablosuz kulak içi kulaklık önersi

Ben kesinlikle denemenizi tavsiye ederim hocam ses kalitesi, yüksekligi ve anc kalitesi bence fiyatina göre çok çok iyi eger benim gibi küçük bir kulaginiz yoksa cok memnun kalirsiniz bence
Geri bildirim için teşekkür ederim hocam, size de hayırlı olsun tekrardan. Yakında ben de tecrübemi ekleyeceğim

Liberty 4 nc bende var. Harika bir kulaklık tam anlamıyla. Bassları çok vurucu. Ekolayzere tepkisi iyi. Bu fiyat bandında en iyisi derim. 3000 lira olsaydı yine alınır. ANC'si AirPods Pro 2'ye çok ama çok yakın, aralarında milim fark var. Daha önce Sennheiser momentum TW3, Jabra active 75t, AirPods Pro 2, Jabra Elite 3 ve Soundcore liberty 3 Pro denedim. Hepsi iyi sayılır. Fakat aralarında fiyatını hak etmeyenler var. Fiyatı aşırı gereksiz olan AirPods ve Sennheiser. Liberty 4 nc de sevmediğim bir özellik var o da kulakta tam böyle rahat hissettirmemesi gibi. AirPods takınca rahat hissediyosun ancak liberty 4 nc kulaktan sanki düşecekmiş gibi oluyor yine de düşmüyor. Kulak slikonlarını denemek gerekiyor. Fiyatı malum, bazı özelliklerinden kısacaklardı tabii ki.
Uygun fiyatlı olan kablolu kulaklıklarla olan farkı nasıl hocam. Mesela ben uzun süre JBL C100SI kullandım. Farkı kulaklık deneyimim pek yok. Özellikle bu aldığım son JBL 3 ayda saçma sapan bozulunca artık kablosuz bir kulaklığa geçmeyi düşünüyorum. Çok birşey kaybedermiyim daha çok onu merak ediyorum aslında.
Bende katılıyorum bunlara kulaklık az önce geldi deneyimliyorum şu an. Son sesi ve ANC'si gercekten çok iyi ama benim kulagimda cok rahat hissettirmedi, Jabra kadar agri yapmadi ama çok da rahat ettigimi söyleyemem. Onun disinda ben TWS'lerin nasıl oldugunu unutmusum muhtemelen çünkü uzun suredir Q10i kullaniyordum bu kulaklık bass modu açıkken bassli sarkilarda bildiginiz o kulagi titretiyordu. Ben ayni hissi TWS'lerde de yasarim diyordum ama sanirim beklentimi fazla yükseltmişim. Onun disinda kulakligin ekolayzer tepkisi gayet iyi, sanirim bu genel olarak Anker ürünlerin de olan bir durum çünkü Q10i kulakligiminda EQ tepkisi cok güzeldi. Ayni fiyat bandinda özellik olarak 4 nc ile ayni ama boyut olarak daha küçük bir kulaklık bulabilirsem iade edebilirim belki ama bulamazsam muhtemelen devam edeceğim.
Hayırlı olsun hocam.

Maksimum 2500 TL bütçe ile kablosuz olan bir kulak içi kulaklık almak istiyorum.

Dizi, film ve en çok da müzik için kullanacağım.
Rahat olan ve kulaktan düşmeyen bir kulaklık arıyorum.

En çok gördüğüm modeller:
Anker Soundcore Life P3 TWS.
Jabra Elite 5
JBL Tune Flex.
Galaxy Buds 2 ve Buds FE.

Jabra Elite 5 active bende var, sakın JBL'e bulaşma onu kullandım sesi az fullemeye yakın dışarısı bayram ediyor herkes seni dinliyor. Ya benim JBL belki sıkıntılıydı ama Jabra gerçekten iyi diyebilirim ben memnunum makinede yıkandı hala çalışıyor :)

Jabra Elite 5 active bende var, sakın JBL'e bulaşma onu kullandım sesi az fullemeye yakın dışarısı bayram ediyor herkes seni dinliyor. Ya benim JBL belki sıkıntılıydı ama Jabra gerçekten iyi diyebilirim ben memnunum makinede yıkandı hala çalışıyor :)
Elite 5 ile Connect 5t arasında ne fark var hocam bilginiz var mı? Jabra'nın bir süre kullandıktan sonra ağrı yaptığını ve dip ses olduğunu söyleyen çok arkadaş gördüm, siz yaşadınız mı bu durumları? Liberty 4 NC modelinde de dışarı ses verme ve kulaktan düşme sorunları varmış sanırım.

Elite 5 ile connect 5T arasında ne fark var hocam bilginiz var mı? Jabra'nın bir süre kullandıktan sonra ağrı yaptığını ve dip ses olduğunu söyleyen çok arkadaş gördüm, siz yaşadınız mı bu durumları? Liberty 4 nc modelinde de dışarı ses verme ve kulaktan düşme sorunları varmış sanırım.

Dip ses ufaktan var gibi ama makineye attım ben ondan oldu büyük ihtimalle aradaki farkı bilmiyorum galiba ANC daha iyi olabilir ctive modelinde.

Teşekkür ederim hocam bekliyorum.
Hocam siz kulaktan düşme durumunu yaşadınız mı? Rahatsızlık dediğiniz düşme durumu mu yoksa ağrı yapması mı? Bir de müzik açıkken dışarıya çok ses veriyor diyenler var. Deneme şansınız oldu mu dışarıya çok ses veriyor mu?

Hocam siz kulaktan düşme durumunu yaşadınız mı? Rahatsızlık dediğiniz düşme durumu mu yoksa ağrı yapması mı? Bir de müzik açıkken dışarıya çok ses veriyor diyenler var. Deneme şansınız oldu mu dışarıya çok ses veriyor mu?

Kulaktan düşme sorunu yaşamadim hocam benim kulagim birax küçük olduğu için hafif baski yapiyor sadece. Kafami salladigimda vs düşmüyor. Disari ses verme konusunda da ortam aşırı sessiz değilse yaninizdakinin duyacagini sanmiyorum öyle problem edilecek bir durum yok bence.

Bu arada ek bir bilgi yazayım. Bugün arkadaşımın Buds 2 Pro kulaklığını deneyimledim ses kalitesi ve karakteri olarak bana pek farklı gelmedi aynı şekil ses yüksekliği de. ANC olarak çok ufak bir farkla belki önde diyebilirim ama bence 4 nc daha kullanışlı çeşitli ANC modlarıyla. Şeffaf mod konusunda Buds 2 Pro açık ara farkla önde bence. Ve rahatlık konusunda benim kulağıma göre Buds 2 Pro çok daha rahat geldi kulağı küçük olmayanlar için bir fark olacağını sanmıyorum ama benim gibilerin çok daha rahat edeceğini söyleyebilirim.

Hocam selam konuyu hortlatmış olacağım kusuruma bakmayın ama liberty 4 nc modelini iade ettikten sonra yeni bir kulaklık arayışına geçtim Jabra Elite 5 modeli de aklımda olan modellerden bir tanesi. Ben liberty 4 nc modelini kulağımı rahatsız ettiği için iade etmiştim zira kulağım biraz küçük sizce Jabra Elite 5'in boyutu nasıl ve ses yüksekliği ve bass konusunda düşünceleriniz almak isterim şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kulaktan düşme sorunu yaşamadim hocam benim kulagim birax küçük olduğu için hafif baski yapiyor sadece. Kafami salladigimda vs düşmüyor. Disari ses verme konusunda da ortam aşırı sessiz değilse yaninizdakinin duyacagini sanmiyorum öyle problem edilecek bir durum yok bence.

Bu arada ek bir bilgi yazayım. Bugün arkadaşımın Buds 2 Pro kulaklığını deneyimledim ses kalitesi ve karakteri olarak bana pek farklı gelmedi aynı şekil ses yüksekliği de. ANC olarak çok ufak bir farkla belki önde diyebilirim ama bence 4 nc daha kullanışlı çeşitli ANC modlarıyla. Şeffaf mod konusunda Buds 2 Pro açık ara farkla önde bence. Ve rahatlık konusunda benim kulağıma göre Buds 2 Pro çok daha rahat geldi kulağı küçük olmayanlar için bir fark olacağını sanmıyorum ama benim gibilerin çok daha rahat edeceğini söyleyebilirim.

Hocam selam konuyu hortlatmış olacağım kusuruma bakmayın ama liberty 4 nc modelini iade ettikten sonra yeni bir kulaklık arayışına geçtim Jabra Elite 5 modeli de aklımda olan modellerden bir tanesi. Ben liberty 4 nc modelini kulağımı rahatsız ettiği için iade etmiştim zira kulağım biraz küçük sizce Jabra Elite 5'in boyutu nasıl ve ses yüksekliği ve bass konusunda düşünceleriniz almak isterim şimdiden teşekkür ederim.

Hocam ses seviyesi iyi, kulağa oturması benim açımdan iyi ve yanılmıyorsam silikonları vardı yanında. Ayrıyeten fazla basslı müzik dinlemediğim için o konu hakkında değerlendirme pek yapamam ama bass konusunda mutsuz edeceğini pek sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı